کد خبر: ۱۹۱۲۶
۲۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۶
0
وزیر رفاه و تامین اجتماعی در مورد بودجه مصوب سال 89 وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: با کمترین فعالیت فیزیکی در مجلس سعی کردیم با توجه به نظر هیات دولت، میزان بودجه وزارتخانه را به تصویب برسانیم.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی با اشاره به قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی گفت: بازپرداخت و بازتوزیع یارانه ها به مردم در این قانون پیش بینی شده و این باز توزیع بر عهده وزارت رفاه و تامین اجتماعی است.

به گزارش مهر، صادق محصولی در جمع معاونان، مشاوران و کارکنان وزارت رفاه و تامین اجتماعی افزود: پس از برگزاری جلسات مختلف، بنا به پیشنهاد دولت قرار بود 40 هزار میلیارد تومان یارانه باز توزیع شود اما 20 هزار میلیارد تومان از این مبلغ به تصویب مجلس رسید.

وی اظهارداشت: با توجه به وظیفه وزارت رفاه و تامین اجتماعی در بازتوزیع یارانه ها، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان، وزیر رفاه و تامین اجتماعی خواهد بود و امیدوارم بتوانیم به اقشار محروم در جهت عدالت محوری کمک کنیم.

محصولی استفاده از منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها را در جهت ارتقاء تامین اجتماعی کشور دانست و بیان کرد: صندوقهای بیمه ای درمانی و اجتماعی باید بتوانند از این منابع در جهت ارتقاء نظام سلامت و رفاه و تامین اجتماعی گام بردارند.
 
وزیر رفاه و تامین اجتماعی در مورد بودجه مصوب سال 89 وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: با کمترین فعالیت فیزیکی در مجلس سعی کردیم با توجه به نظر هیات دولت، میزان بودجه وزارتخانه را به تصویب برسانیم.

محصولی درباره لایحه هدفمند نمودن یارانه ها گفت: مسئله هدفمند سازی یارانه ها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون مطرح بوده است؛ اما به دلایل مختلفی این امر به اجرا در نیامده بود.

وی افزود: دولت نهم و دهم برای اجرای این طرح اعلام آمادگی کرد و امیدواریم با همکاری مجلس به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه این جلسه با اشاره به طرح تامین آتیه مهر امام رضا(ع) گفت: این طرح با همکاری بین وزارت رفاه و صندوق مهر امام رضا (ع) به اجرا در خواهد آمد.

محصولی خاطرنشان کرد: آیین نامه اجرایی این طرح تدوین شده و از امسال برای متولدین سال 89 اجرا خواهد شد.

وی درباره ارائه خدمات الکترونیک به مشتریان این وزارتخانه و سازماهای تابعه نیز گفت: از سال 89 ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان را پیگیری خواهیم کرد و سعی می کنیم ارائه این نوع خدمات به مردم با کاهش هزینه ها و سفرهای درون شهری همراه باشد.
 
وی درخصوص این طرح اظهارداشت: این موضوع در هیات دولت مطرح شده و مورد استقبال رئیس جمهور قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.