پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۹۱۲۴۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
0
حسین پور گفت: 460 دستگاه کارتخوان بانک شهر در دفاتر ناشران و کتابفروشی های بیشتر استان های کشور نصب شده و دارندگان کارت های اهل قلم و سازمان ها و نهادهایی که بن کارت مشارکتی بانک شهر را دریافت کرده اند، می توانند از بن کارت های خود استفاده کنند.
فعال شدن بن کارت های صادرات
پول‌نیوز - مشاور منابع و توسعه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعال شدن بن کارت های اهل قلم در بانک صادرات خبر داد و گفت: از اوایل مرداد این بن کارت ها فعال شده اند و صرفا تا پایان اسفند ماه سال جاری معتبر خواهد بود.

به گزارش گروه فرهنگی پول‌نیوز، نیکنام حسین پور از نصب دستگاه های کارتخوان بانک شهر در بیشتر کتابفروشی ها و دفاتر ناشران در استان های کشور خبر داد.

وی افزود: 460 دستگاه کارتخوان بانک شهر در دفاتر ناشران و کتابفروشی های بیشتر استان های کشور نصب شده و دارندگان کارت های اهل قلم و سازمان ها و نهادهایی که بن کارت مشارکتی بانک شهر را دریافت کرده اند، می توانند از بن کارت های خود استفاده کنند.

نیکنام ادامه داد: ناشران متقاضی دریافت دستگاه های کارتخوان بانک شهر نیز می توانند با مراجعه به وبسایت خانه کتاب نسبت به ثبت نام جهت دریافت دستگاه کارتخوان بانک شهر اقدام کنند.

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی درباره بن کارت های اهل قلم بانک صادرات نیز گفت: با همکاری به عمل آمده با بانک صادرات، شرکت های ایران کیش و شاپرک از اول مرداد ماه بن کارت های بانک صادرات روی دستگاه های کارتخوان بانک صادرات و ایران کیش فعال شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پالایش اطلاعاتی انجام شده توسط شرکت شاپرک، اطلاعات به مدت سه ماه به دستگاه های ایران کیش منتقل شده و با همان کد صنفی قابلیت استفاده خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.