پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۹۰۶۳۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
0
بانک تجارت پس از زلزله سال 91 طرح حمایت از مدارس مناطق زلزله زده را با مشارکت در ساخت مدرسه 9 کلاسه امید فردا شهرستان اهر آغازکرد و در ادامه تجهیز مدارس این مناطق در دستور کار قرار گرفت .
تداوم  کار تجهیز مدارس توسط بانک تجارتپول‌نیوز- بانک تجارت همچنان طرح نصب و راه اندازی تجهیزات مدارس استان آذربایجان شرقی را دنبال می کند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، طرح نصب و راه اندازی تجهیزات 50 مدرسه استان آذربایجان شرقی را به پایان رساند .

در این طرح  که پس از زلزله اهر و ورزقان کلید خورد ، 50 مدرسه استان آذربایجان شرقی به  تجهیزات آموزشی الکترونیکی شامل لپ تاپ ، ویدئوپروژکتور و پرده پروژکتور مجهز شدند.

گفتنی است بانک تجارت پس از زلزله سال 91 طرح حمایت از مدارس  مناطق زلزله زده را با مشارکت در ساخت  مدرسه 9 کلاسه امید فردا  شهرستان اهر آغازکرد و در ادامه تجهیز مدارس این مناطق در دستور کار قرار گرفت .

همچنین این بانک به منظور کمک به  هموطنان زلزله زده استان آذربایجان شرقی مبلغ 25 میلیارد ریال کمک مالی در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه و پنج میلیارد ریال بصورت بلاعوض به هزار خانوار آسیب دیده از زلزله این استان اعطاء نموده است .

تداوم  کار تجهیز مدارس توسط بانک تجارت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: