February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۹۰۵۰
۲۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۸
0
هفته گذشته دختري جوان به شعبه نهم بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران مراجعه و از مردي به خاطر پخش عكس‌هاي خصوصي‌اش در سايت‌هاي اينترنتي شكايت كرد.
مردي جوان وقتي فهميد كه دختر مورد علاقه‌اش ، تصميم به ازدواج با فرد ديگري را دارد، با سرقت تصاوير خصوصي وي ، آنها را در سايت‌هاي غيراخلاقي قرار داد و دختر جوان را دچار دردسر كرد.

به گزارش جام‌جم ، هفته گذشته دختري جوان به شعبه نهم بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران مراجعه و از مردي به خاطر پخش عكس‌هاي خصوصي‌اش در سايت‌هاي اينترنتي شكايت كرد.

شاكي در اظهاراتش به بازپرس شوكت گفت: يك سال قبل با مردي جوان آشنا شده و تصميم به ازدواج گرفتم و خانواده‌هايمان را در جريان اين علاقه‌مندي قرار داديم. 4 ماه پس از اين آشنايي، متوجه تغيير رفتار پسر مورد علاقه‌ام شدم. او نسبت به من بي‌تفاوت و به دختر ديگري علاقه‌مند شده بود.

شاكي ادامه داد: پس از بدرفتاري‌هاي او تصميم به جدايي از هم گرفتيم. از وي خواستم مرا براي هميشه ترك كند كه پذيرفت و ديگر او را ملاقات نكردم، تا اين كه از چند ماه قبل، با يكي از آشنايان خانوادگي‌‌مان، نامزد كردم.

وي افزود: خواستگار سابقم وقتي از اين موضوع اطلاع يافت، مزاحمت‌هايش را شروع كرد. ابتدا تلفني و با ارسال پيامك‌هاي غيراخلاقي، مرا تهديد مي‌كرد كه اگر با آن مرد ازدواج كنم، او را به قتل مي‌رساند و بعد از شكنجه دادن من، مرا زنده زنده مي‌سوزاند.

شاكي گفت: تهديدهاي او همچنان ادامه داشت و آرامش را از من و خانواده‌ام سلب كرده بود. مي‌ترسيدم بلايي بر سر خانواده و نامزدم بياورد. بنابراين ملتمسانه از او مي‌‌خواستم مرا رها كند و آسيبي به خانواده‌ام نرساند.

وي افزود: مرد مزاحم چند هفته قبل، پاكتي به خانه‌ام ارسال كرد كه پس از مشاهده محتويات پاكت، پي بردم تصاوير شخصي‌ام مي‌باشد كه چاپ شده و يك نامه داخل آن است.

نامه تهديدآميز

مرد مزاحم در آن نامه نوشته بود: «بزودي عكس‌هاي شخصي شما را در شهر پخش مي‌كنم.»

زن شاكي ادامه داد: با خواندن نامه بيشتر وحشت كردم و ماجرا را با خانواده‌ام در ميان گذاشتم و قصد داشتيم با مراجعه به مركز پليس، از او شكايت كنيم كه مزاحم دوباره تماس گرفت و نشاني چند سايت اينترنتي را داد و خواست كه از آنها بازديد كنم.

شاكي در ادامه اظهاراتش گفت: در بازديد از آن سايت‌ها، متوجه شدم مرد مزاحم تصاوير خصوصي‌ام را به همراه مشخصاتم در سايت‌هاي غيراخلاقي و دوست‌يابي قرار داده است. گمان مي‌برم مرد مزاحم تصاوير خصوصي‌ام را از گوشي تلفن همراهم كه يك بار در خودروي وي جا مانده بود، برداشته و اكنون به سوءاستفاده از آن پرداخته است.

با شكايت اين زن جوان، پرونده‌اي تشكيل شد و مرد مزاحم تحت تعقيب قرار گرفت و ماموران وقتي براي دستگيري متهم به خانه‌اش رفتند، معلوم شد او به طرز مرموزي ناپديد شده است. بنابراين جستجوها براي يافتن او ادامه يافت تا اين كه چند روز قبل، او را در يكي از محله‌هاي شهر شناسايي و دستگير كردند. با انتقال متهم در روز گذشته به شعبه نهم بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران، وي مورد بازجويي قرار گرفت و اظهارات متناقضي مطرح كرد.

انكار به سرقت عكس‌‌هاي خصوصي شاكي

متهم در اظهاراتش به بازپرس شوكت گفت: من به شاكي علاقه داشتم و تصميم به ازدواج با او گرفتم، اما به خاطر اختلاف‌هايي از او جدا شدم و هرگز هم برايش ايجاد مزاحمت نكرده‌ام. متهم ادامه داد: گفته‌هاي شاكي را قبول ندارم، چراكه اگر از او كينه به دل داشتم، تاكنون بايد او را مي‌كشتم. با ثبت اظهارات متناقض متهم، وي با قرار قانوني روانه زندان شد.

تحقيقات در حالي ادامه دارد كه ماموران پيام‌هاي تهديدآميز متهم و سايت‌هاي اينترنتي كه او تصاوير شاكي را در آن ثبت كرده بود، به دست آورده‌اند كه گفته‌هاي شاكي را تاييد مي‌كند. با مشخص شدن اين موضوع، تحقيقات براي افشاي ديگر ابعاد مختلف پرونده ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: