April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۹۰۴۴
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۴
0
اکبرنژاد در واکنش به درخواست دولت در خصوص باز گذاشتن دستش برای زمان اجرای قانون،این درخواست را مغایر قانون دانست .
پول نیوز - در پی پذیرش قانون هدفمند کردن یارانه ها از شوی دولت بدون ارائه لایحه و طرح امروز اصلاحی محمود احمدی نژاد خواهان باز گذاشتن دست دولت برای زمان اجرای طرح توسط نمایندگان مجلس شد.

در همین خصوص شکور اکبرنژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به خبرنگار پول نیوز گفت : نظرات رد و بدل شده در مجلس تا کنون میان دولت و هییت رییسه صورت گرفته است و تاکنون دستوری در این مورد برای بررسی در صحن علنی مجلس آورده نشده است .

اکبرنژاد در خصوص زمان اجرایی شدن طرح نیز گفت : قانون هدفمند کردن یارانه ها در مجلس به تصویب رسیده است و اگر هم دولت تا کنون آن را اجرا نکرده است تخلف نموده و عمل غیر قانونی انجام داده است .

وی افزود : دولت باید اجرای طرح را از ابتدای امسال آغاز می کرد که گویا باز هم از مجلس زمان خواسته است و مشخص نیست که چه تصمیمی در این خصوص در مجلس گرفته شود .

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد : در حال حاظر قانون تصویب شده در مجلس باید اجرایی شود و تصمیم دیگری در خصوص زمان اجرا اخذ نشده است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.