پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۹۰۱۲۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
0
مهندس مجید صفدری در این مراسم با بیان این نکته که شرکت سهامی بیمه "ما" یک شرکت اثرگذار در صنعت بیمه است و در مدت کوتاه فعالیت بیمه گری عملکرد خوبی داشته ایم که از زحمات پرسنل و نمایندگان شبکه فروش قدر دانی می نماییم .
رونمایی از سند استراتژیک 5 ساله بیمه پول‌نیوز- از سند استراتژیک پنج ساله شرکت سهامی بیمه "ما" با حضور مدیرعامل محترم، اعضا محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران، روسای شعب و جمعی از مدعوین رونمایی شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مهندس مجید صفدری در این مراسم با بیان این نکته که شرکت سهامی بیمه "ما" یک شرکت اثرگذار در صنعت بیمه است و در مدت کوتاه فعالیت بیمه گری عملکرد خوبی داشته ایم که از زحمات پرسنل و نمایندگان شبکه فروش قدر دانی می نماییم.

وی افزود : 17 جلسه کارشناسی و جمع آوری نظرات و پیشنهادات برای تدوین این سند برگزار شده که این تعداد جلسات کارشناسی نشان از اهمیت این سند دارد .

مدیرعامل بیمه "ما"  به جایگاه مطلوب این شرکت در میان شرکت های بیمه ای اشاره کرد و افزود : در سال جاری توانسته ایم ۷۷/۶ درصد رشد فروش داشته باشیم .همچنین رشد ۲۱/۹ درصدی در فروش تعداد بیمه نامه ها داریم.

وی افزود : بیمه "ما" در حال حاضر رتبه سیزدهم در میان شرکت های بیمه ای را به خود اختصاص داده که با تدوین و اجرای این سند استراتژیک جایگاه بیمه "ما" قطعا ارتقا خواهد یافت  و تا سال ۹۹ سهم از بازار شرکت بیمه "ما" می بایست افزایش یابد و انشاالله تا سال ۹۹ سالانه باید ۲۸ صدم درصد رشد در سهم بازار داشته باشیم.

وی درباره اهمیت سند استراتژیک پنج ساله شرکت بیمه "ما" گفت : رسالت بیمه "ما" در این است که در اجرایی شدن این سند به صورت کامل اهتمام ورزیده ، سند استراتژیک یک شرکت یک برنامه برای آن شرکت است که اگر با خلق فرصتها و شناسایی توانایی ها و از همه مهمتر اقدام و عمل، اجرایی نشود، این استراتژیک برای شرکت مثمرثمر نخواهد بود.

مدیرعامل بیمه "ما" گفت: در روند اجرایی شرکت تمام پرداختی ها می بایست براساس کمیت، بهره وری، خروجی و نتایج باشد.

مدیر عامل بیمه "ما" در ادامه تاکید کرد : امروزه با تلاش مدیران و دست اندرکاران بیمه "ما" به یک برند معتبر تبدیل شده است.

در پایان این مراسم در راستای تفاهم  نامه ((بیمه "ما" و موسسه فرهنگی و آموزشی گاج)) در نمایشگاه بین المللی کتاب  به سه نفر از دانش آموزانی که در مسابقه  " توقعات دانش آموزان از صنعت بیمه چیست " جوایزی اهدا شد .

رونمایی از سند استراتژیک 5 ساله بیمه

رونمایی از سند استراتژیک 5 ساله بیمه

رونمایی از سند استراتژیک 5 ساله بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: