کد خبر: ۱۹۰۰۳
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۹
0
وزیر تعاون در جدیدترین تصمیم مدیریتی و ساختاری، با تغییر و جابجایی 4 معاون خود ، حکم انتصاب رئیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و دبیرکل کمیته تحول و نوآوری این وزارتخانه را امضا کرد.

به گزارش مهر، محمد عباسی وزیر تعاون در راستای تغییر ساختار وزارت تعاون چند معاون خود را تغییر و حکم معاونین جدید خود را امضا کرد.

وزارت تعاون با هدف حرکت بهتر در جهت اجرای سیاستهای اصل 44 و توانمند سازی تعاونیها در اقتصاد ملی ساختار مدیریتی خود را تغییر داده است.

عباسی طی چند حکم جداگانه، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی، معاون پژوهش آموزش و کار آفرینی تعاونیها، معاون تشکیل توسعه و نظارت تعاونیها، قائم مقام وزیر در امور استانها و امور بین الملل، مشاور وزیر و دبیر کل کمیته تحول و نو آوری و همچنین رئیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون را منصوب کرد.

بر اساس این احکام، عبدالمجید غریب رضا به سمت معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی، غلامحسین حسینی نیا به سمت معاونت پژوهش، آموزش و کار آفرینی تعاونیها، وهاب فرهمند به سمت معاون تشکیل، توسعه و نظارت تعاونیها، سیدعلی علوی به سمت قائم مقام وزیر در امور استانها و امور بین الملل، منوچهر یزدانی به سمت مشاور وزیر و دبیرکل کمیته تحول و نوآوری و علیرضا موتمنی به سمت رئیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون منصوب شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.