April 2020 08 / چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۸۹۲۰
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۵
0
مهم نیست، من و همسرم قربانیان شایعه هستیم. با وجود این اظهارنظرکارلا برونی ، تحلیلگران معتقدند پا پس کشیدن کارلا از بازی در آخرین فیلم وودی آلن بخاطر تلاش سارکوزی به آرام کردن حاشیه هاست. حاشیه هایی که باعث شده طبقه مسن جامعه فرانسه به معترضین بداخلاقی های رییس جمهور تبدیل شوند.
واحد مرکزی خبر: رسانه هایی که به همسر رییس جمهور فرانسه اتهام زدند، تحت تعقیب امنیتی هستند.

منابع نزدیک به کاخ الیزه اعلام کردند در جریان شایعاتی که درباره رابطه پنهانی کارلا برونی و بنیامین خواننده فرانسوی در رسانه ها مطرح شد الیزه و پلیس امنیتی فرانسه پیگیر ماجرا هستند. آخرین بار در لندن سارکوزی خطاب به خبرنگاری که از وی درباره رابطه او و وزیر محیط زیست کابینه و همسرش با خواننده مشهور پرسید، عبارت ابله ها را بکار برد.

وزیر محیط زیست فرانسه که سارکوزی در رسانه ها به رابطه پنهانی با وی متهم شده چهل ساله و کاراته کار است. کارلا برونی در گفتگویی با رادیو در این باره گفت: مهم نیست، من و همسرم قربانیان شایعه هستیم. با وجود این اظهارنظرکارلا برونی ، تحلیلگران معتقدند پا پس کشیدن کارلا از بازی در آخرین فیلم وودی آلن بخاطر تلاش سارکوزی به آرام کردن حاشیه هاست. حاشیه هایی که باعث شده طبقه مسن جامعه فرانسه به معترضین بداخلاقی های رییس جمهور تبدیل شوند.

طبق آخرین نظرسنجی ها محبوبیت سارکوزی با افت عجیبی روبرو شده است. درروزهای گذشته وپس از پیگیری های کاخ الیزه و تهدیدات غیرمستقیم سارکوزی رسانه های مکتوب و تصویری فرانسه اشاره ای به ماجراهای کارلا برونی و سارکوزی نکرده اند. منابع آگاه معتقدند رشیده داتی وزیر سابق دادگستری از جمله افرادی است که بخاطر خصومت یافتن با سارکوزی سر نخ این اتهام را به دست رسانه ها داده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.