کد خبر: ۱۸۹۲۰
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۵
0
مهم نیست، من و همسرم قربانیان شایعه هستیم. با وجود این اظهارنظرکارلا برونی ، تحلیلگران معتقدند پا پس کشیدن کارلا از بازی در آخرین فیلم وودی آلن بخاطر تلاش سارکوزی به آرام کردن حاشیه هاست. حاشیه هایی که باعث شده طبقه مسن جامعه فرانسه به معترضین بداخلاقی های رییس جمهور تبدیل شوند.
واحد مرکزی خبر: رسانه هایی که به همسر رییس جمهور فرانسه اتهام زدند، تحت تعقیب امنیتی هستند.

منابع نزدیک به کاخ الیزه اعلام کردند در جریان شایعاتی که درباره رابطه پنهانی کارلا برونی و بنیامین خواننده فرانسوی در رسانه ها مطرح شد الیزه و پلیس امنیتی فرانسه پیگیر ماجرا هستند. آخرین بار در لندن سارکوزی خطاب به خبرنگاری که از وی درباره رابطه او و وزیر محیط زیست کابینه و همسرش با خواننده مشهور پرسید، عبارت ابله ها را بکار برد.

وزیر محیط زیست فرانسه که سارکوزی در رسانه ها به رابطه پنهانی با وی متهم شده چهل ساله و کاراته کار است. کارلا برونی در گفتگویی با رادیو در این باره گفت: مهم نیست، من و همسرم قربانیان شایعه هستیم. با وجود این اظهارنظرکارلا برونی ، تحلیلگران معتقدند پا پس کشیدن کارلا از بازی در آخرین فیلم وودی آلن بخاطر تلاش سارکوزی به آرام کردن حاشیه هاست. حاشیه هایی که باعث شده طبقه مسن جامعه فرانسه به معترضین بداخلاقی های رییس جمهور تبدیل شوند.

طبق آخرین نظرسنجی ها محبوبیت سارکوزی با افت عجیبی روبرو شده است. درروزهای گذشته وپس از پیگیری های کاخ الیزه و تهدیدات غیرمستقیم سارکوزی رسانه های مکتوب و تصویری فرانسه اشاره ای به ماجراهای کارلا برونی و سارکوزی نکرده اند. منابع آگاه معتقدند رشیده داتی وزیر سابق دادگستری از جمله افرادی است که بخاطر خصومت یافتن با سارکوزی سر نخ این اتهام را به دست رسانه ها داده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: