February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۹۰۴
۲۳ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۴
0
با انجام بررسي‌هاي بيشتر، مشخص شد كه شاپور و مهري روابط مرموزي با هم داشته‌اند كه بنفشه از اين روابط با خبر شده بوده و قصد داشته آن را برملا كند.

مرد ميانسالي كه متهم است همسر 17 ساله خود را به قتل رسانده، پس از گذشت 11 ماه از وقوع جنايت بازداشت شد.

به گزارش ايسنا، ساعت 20 جمعه 18 ارديبهشت‌ماه سال گذشته ماموران كلانتري 111 هفت چنار طي تماسي با بازپرس وقت كشيك قتل پايتخت، وي را در جريان مرگ دختري 17 ساله به نام بنفشه در بيمارستان شهداي هفتم تير بر اثر اصابت ضربه‌ چاقو قرار دادند كه بلافاصله بازپرس ويژه‌ قتل با حضور در بيمارستان، دستور انجام تحقيقات را صادر كرد.

در بررسي‌هاي اوليه، مشخص شد آخرين نفري كه با متقول در ارتباط بوده، مادر وي بوده است و به همين دليل دستور تحقيق از مادر بنفشه به نام مهري 40 ساله صادر شد.

اين زن در بازجويي‌هاي ابتدايي مدعي شد: مدت‌ها قبل به دليل سوءظن‌هاي زياد همسرم از يكديگر جدا شديم. حدود سه سال قبل، دخترم با پسري به اسم شاپور كه 55 سال دارد ازدواج كرد و يك سال بعد هم بچه‌دار شدند. به دليل اختلاف سليقه‌هايي كه داشتند و بيشتر هم از اختلاف سني زياد آنها ناشي مي‌شد، بدون آنكه از هم طلاق بگيرند جدا زندگي مي‌كردند. در اين مدت دخترم پيش خواهر بزرگترش به نام آرزو زندگي مي‌كرد.

وي ادامه داد: ديروز در خانه نشسته بودم كه زنگ در را زدند. وقتي در را باز كردم، بنفشه در حالي كه دچار خونريزي شديد از ناحيه‌ قلب بود داخل شد. دخترم گفت كه مردي با زور وي را سوار خودروي پرشيا كرده و بعد از مجروح كردنش به وسيله‌ چاقو، او را از خودرو به بيرون پرت كرده است. نمي‌دانم قاتل، شاپور بوده يا شخص ديگري را اجير كرده كه اقدام به قتل كند اما مي‌دانم كه پرشياي مشكي متعلق به شاپور است.

در پي اظهارات اين زن، علاوه بر صدور قرار بازداشت براي وي جهت كشف زاوياي نامكشوف پرونده، دستور بازداشت شاپور نيز صادر شد تا حقيقت اين جنايت مشخص شود.

با انجام بررسي‌هاي بيشتر، مشخص شد كه شاپور و مهري روابط مرموزي با هم داشته‌اند كه بنفشه از اين روابط با خبر شده بوده و قصد داشته آن را برملا كند.

با به‌دست آمدن اين اطلاعات، انگيزه جنايت براي بازپرس ويژه قتل روشن‌تر شد و وي دريافت كه شاپور از ترس فاش شدن رابطه‌اش با مادر همسر خود، بنفشه را به قتل رسانده است.

در پي تلاش‌هاي ماموران آگاهي در اجراي دستورات بازپرس جنايي تهران، نهايتا متهم به قتل پس از گذشت يازده ماه از وقوع حادثه بازداشت و به مقام قضايي در دادسراي امور جنايي تحويل شد.

صبح امروز (دوشنبه) خواهر 25 ساله بنفشه كه آرزو نام دارد در مقابل بازپرس جنايي به بيان جزئياتي از سرگذشت خواهرش پرداخت و گفت: مادرم عامل ازدواج بنفشه و شاپور بود. شاپور وضع مالي خوبي داشت و زماني كه با خواهرم ازدواج كرد، بنفشه 14 ساله بود. خواهرم چيزي از زندگي نمي‌دانست و بلندپرواز بود. دوست داشت لباس گرانقيمت بپوشد و در خانه بزرگ زندگي كند. فقط به خاطر همين چيزها حاضر شد با مردي كه بيش از 40 سال از او بزرگتر بود ازدواج كند.

شاپور نيز در جلسه بازپرسي منكر جنايت شد و با بيان اينكه زن‌هاي زيادي در زندگي او بوده‌اند، مدعي شد به مادر همسرش فقط كمك مالي مي‌كرده است.

به دليل وجود برخي دلايل مبني بر توجه اتهام قتل به متهم بازداشت شده، براي وي به اتهام قتل عمدي قرار بازداشت موقت صادر شد و پرونده جهت انجام دستورات بازپرس ويژه قتل در راستاي كشف حقيقت و تكميل تحقيقات در اختيار ماموران اداره دهم آگاهي قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: