کد خبر: ۱۸۸۹۱
۲۳ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۷
0
در مجموع 26 طرح به بانك ها واگذار شده است كه 5 طرح واگذار شده به بانك كشاورزي، در مراحل تحقيقاتي قرار دارد و با توجه به همكاري حوزه بانكداري الكترونيك اين بانك با دبيرخانه كارگروه نظام نوين پرداخت ، نظرسنجي يا اطلاعات مورد نياز بين بانك هاي عضو نيز مبادله خواهد شد .
كارگروه نظام نوين پرداخت كه براي پيشبرد اهداف دولت و متناسب با پيشرفت هاي بدست آمده در زمينه بانكداري الكترونيكي طرحهاي پژوهشي را از طريق واگذاري به بانك هاي عضو كارگروه راهبري مي كند،5 طرح را به بانك كشاورزي واگذار كرد .

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومي بانك كشاورزي، بررسي افزايش اطمينان مردم به كانال هاي دسترسي ، تدوين نظام نامه شركت هاي پرداخت ، شناسايي نقاط دريافت وجوه و عوارض فراگير دولتي و نهادهاي عمومي و برنامه ريزي براي پوشش شبكه نظام نوين پرداخت در آن نقاط، راهكارهاي توسعه قلمرو جغرافيايي كاربرد كارت هاي ايران (اتصال شبكه و بانك ها به شبكه هاي ملي ساير كشورها) و تهيه بانك اطلاعاتي عرضه كنندگان ايراني و جهاني تجهيزات مورد نياز نظام نوين پرداخت ، عناوين طرح هاي واگذاري به بانك كشاورزي است كه توسط ادارات كل خدمات كارت و تحقيق و توسعه اين بانك در حال انجام است .

بر اساس اين گزارش، در مجموع 26 طرح به بانك ها واگذار شده است كه 5 طرح واگذار شده به بانك كشاورزي، در مراحل تحقيقاتي قرار دارد و با توجه به همكاري حوزه بانكداري الكترونيك اين بانك با دبيرخانه كارگروه نظام نوين پرداخت ، نظرسنجي يا اطلاعات مورد نياز بين بانك هاي عضو نيز مبادله خواهد شد .

اين گزارش مي‌افزايد: كارگروه نظام نوين پرداخت زير نظر شوراي راهبري بانكداري الكترونيكي وزارت امور اقتصادي و دارايي فعاليت مي كند و طرحهاي تحقيقاتي كارگروه كه در زمره طرح هاي مهم در زمينه بانكداري الكترونيكي محسوب مي شود را از طريق واگذاري به بانك هاي عضو راهبري مي كند .

لازم به ذكر است گزارش هاي مربوط به اين طرح ها از ارائه به كارگروه مذكور و جمع بندي براي ارتقاء و پياده سازي خدمات بانكداري الكترونيكي به شوراي راهبري مستقر در وزارت امور اقتصادي و دارايي منعكس مي شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.