کد خبر: ۱۸۸۵۷
۲۳ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۹
0
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در روز ارتش، سلاح های نوین نیروی زمینی به نمایش در می آید .
امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در نشست خبری افزود: تجهیزات راداری جدید، هواپیماها و بالگردهای بدون سرنشین با قابلیت های متفاوت، تجهیزات و سلاح های نوین از جمله نفربرهای فوق سبک، سلاح های کامپوزیتی و مسلسل شش لول جدیدی با نام "گت لین گان" را از سلاح های نوین نیروی زمینی ارتش است که در روز رژه ، به نمایش گذاشته خواهد شد ولباس جدید نیروی زمینی نیز معرفی می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در روز ارتش، سلاح های نوین نیروی زمینی به نمایش در می آید .

به گزارش واحد مرکزی خبر ، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در نشست خبری افزود: تجهیزات راداری جدید، هواپیماها و بالگردهای بدون سرنشین با قابلیت های متفاوت، تجهیزات و سلاح های نوین از جمله نفربرهای فوق سبک، سلاح های کامپوزیتی و مسلسل شش لول جدیدی با نام "گت لین گان" را از سلاح های نوین نیروی زمینی ارتش است که در روز رژه ، به نمایش گذاشته خواهد شد ولباس جدید نیروی زمینی نیز معرفی می شود.

سرتیپ پوردستان درباره هواپیماهای بدون سرنشین جمهوری اسلامی ایران گفت: آن قدر در طراحی و ساخت این نوع هواپیماها و همچنین تیراژ آن پیشرفت کرده ایم که وزیر دفاع آمریکا، از پرنده های بدون سرنشین ایران اسلامی ، به شدت ابراز نگرانی کرده است.

وی افزود: هواپیماهای بدون سرنشین ما، قابلیت عملیاتی شدن و نظامی شدن و همچنین قابلیت شناسایی نقاط بسیار دور و سخت را دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: درباره بالگردهای بدون سرنشین نیز کارهای بسیار بزرگی انجام داده ایم که در آینده مردم شاهد آن خواهند بود.

امیرسرتیپ پوردستان ، نیروهای مسلح را از مصادیق عینی سال همت و تلاش مضاعف خواند و گفت: رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش ، امسال با حضور 5 لشکر و 7 تیپ مستقل برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: