کد خبر: ۱۸۷۸۹
۲۲ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۱
0
نماينده مردم اصفهان در مجلس گفت: نمايندگان مجلس در تابستان دو دوره 15 روزه و در ايام نوروز هم در تعطيلات به سر مي‌برند كه در ايام عيد نوروز قوه‌هاي قضائيه و مجريه پس از چهار روز كار خود را دوباره از سر مي‌گيرند.
نيره اخوان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري رهبري و نامگذاري آن به نام سال همت و كار مضاعف اظهار داشت: فرمايشات مقام معظم رهبري نبايد در حد شعار باقي بماند و اين تصور هم نباشد كه تمام مشكلات يكساله حل مي‌شود.

وي افزود: مهم اين است كه بايد در كارها و زماني كه پيش رو است نهايت بهره‌برداري را داشته باشيم و نمايندگان نيز به عنوان يكي از مخاطبان بايد در تصويب قوانين نهايت همت و تلاش خود را انجام بدهند.

نماينده مردم اصفهان در مجلس با بيان اينكه بايد در مورد تعطيلات نمايندگان تجديد نظر شود، تصريح كرد: در اين مورد نمايندگان مجلس در تابستان دو دوره 15 روزه و در ايام نوروز هم در تعطيلات به سر مي‌برند كه در ايام عيد نوروز قوه‌هاي قضائيه و مجريه پس از چهار روز كار خود را دوباره از سر مي‌گيرند و نمايندگان مجلس نيز مي‌توانند با كاهش ايام تعطيلات از به‌صورت مختصر و مفيد استفاده كنند.

وي با اشاره به نامگذاري امسال به سال همت و كار مضاعف بيان داشت: مسئولان بايد در اين مورد نهايت بهره‌مندي را از اين سال داشته باشند و همچنين در مورد تعطيلات نمايندگان در آئين نامه‌هاي مجلس نيز تجديد نظر شود.

اخوان با اشاره به امضاي 233 نماينده مجلس براي برخورد قانوني و قاطعانه قوه قضائيه با مفاسد اقتصادي تصريح كرد: با توجه به اينكه امسال نيز از سوي مقام معظم رهبري به سال همت و كار مضاعف نامگذاري شده قوه قضائيه بايد با افرادي كه از اموال بيت‌المال به نوعي اختلاص مي‌كنند و فساد اقتصادي ايجاد كرده‌اند برخورد قانوني كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: