کد خبر: ۱۸۷۸۴۸
۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
0
پول‌نیوز - مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولیدکننده بخش های خدمات (بر مبنای 100=1390) در فصل زمستان سال 1394 برابر با 138.6 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.5درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل از آن (تورم نقطه به نقطه) 4.3 درصد افزایش یافته است.

مرکز آمار ایران در گزارش شاخص قیمت تولیدکننده بخش های خدمات زمستان 1394 میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته را نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) برابر با 5.1 درصد اعلام کرده است.

تغییرات شاخص بخش های خدمات نشان می دهد: شاخص گروه خدمات 'تعمیر وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی' در فصل زمستان سال 1394 برابر با 133.1 است که نسبت به فصل قبل 0.7 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 4.8 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات هتل و رستوران' در فصل زمستان سال 1394برابر با 134.3 است که نسبت به فصل قبل 0.5 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 4.1 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات' در فصل زمستان سال 1394برابر با 158.6 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.4درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 5.3 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات واسطه گری های مالی (بیمه)'در فصل زمستان سال 1394 برابر با151.1 است که نسبت به فصل قبل از آن تغییری نداشته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 0.6 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات مستغلات، اجاره و فعالیت های کسب و کار' در فصل زمستان سال 1394 برابر با 130.1 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.7 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 5.3 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات آموزش' در فصل زمستان سال 1394 برابر با 128.7 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.1 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 6.3 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات بهداشت و مددکاری اجتماعی' در فصل زمستان سال 1394 برابر با 130.2 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.2 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با4.8 درصد است.

شاخص گروه 'خدمات سایر فعالیت های خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی'در فصل زمستان سال 1394 برابر با132.1 است که نسبت به فصل قبل از آن 0.7 درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل زمستان گذشته نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با 4.4 درصد است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: