کد خبر: ۱۸۷۶۵
۲۲ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸
0
این دیدارها به هیچ وجه با سیاست نظام منطبق نبود،.. پس از دیدار با موسوی، صلاحیت حضور در انتخابات آینده از این نمایندگان سلب شده است؛ چرا که این نمایندگان دیگر صلاحیت نمایندگی ملت را ندارند .
یک سایت حامی دولت با انتشار گزارشی از اسامی نمایندگان اصلاح طلبی که اخیرا به دیدار نوروزی مهندس میر حسین موسوی نامزد معترض به نتایج انتخابات رفته اند ، ادعا کرد که این نمایندگان دیگر صلاحیت نمایندگی مردم در مجلس را ندارند .

به گزارش عصر ایران وب سایت روزنامه جوان  با انتشار اسامی برخی از نمایندگان عضو فراکسیون اقلیت مجلس که دراین  دیدار حضور داشته اند ، به نقل از برخی از فعالان سیاسی که نامی از آنها نیاورده نوشت که این کار بر خلاف آرا و نظرات مردم و سیاست های نظام بوده است .

گقتنی است در هفته گذشته جمعی از نمایندگان فراکسیون اقلیت مجلس به دیدار نوروزی مهندس موسوی رفتند . محمد رضا تابش ، علیرضا محجوب ، مصطفی کواکبیان ، سازدار ، ترابی، قنبری ،نریمان، جمشید انصاری محمد علی کریمی، محسنی بندپی و همچنین تعدادی از کارمندان سابق مجلس،فرزندان نمایندگان و نمایندگان سابق مجلس نیز در این نشست حضور داشتند .

سایت جوان در این باره  نوشت : " برخی فعالان سیاسی، دیدار تعدادی از اعضای فراکسیون اقلیت با سران فتنه را بر خلاف آراء و نقطه نظرات مردم برشمرده و با تاکید بر اینکه این دیدارها به هیچ وجه با سیاست نظام منطبق نبود، تصریح کردند، پس از دیدار با موسوی، صلاحیت حضور در انتخابات آینده از این نمایندگان سلب شده است؛ چرا که این نمایندگان دیگر صلاحیت نمایندگی ملت را ندارند .

جوان در ادامه با تهدید صریح این نمایندگان نوشت : "  نمایندگانی که با یدک کشیدن عنوان نمایندگی ملت، در مقابل رفراندوم مردم، اهداف نظام، مشی امام (ره)، خواست مقام معظم رهبری، با سران فتنه ملاقات کرده اند، اهداف و وظایف خود را به سخره گرفته و عواقب شومی را برای خود رقم زده اند."
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.