February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۷۶۲
۲۲ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۶
0
متهم به قتل افزود: با شنيدن اين حرف عصباني شدم و چند بار ديگر به خانه آنها رفتم تا با همسرم ملاقات كنم كه بي‌فايده بود. بنابراين از آنها كينه به دل گرفتم و نقشه قتل اعضاي خانواده همسرم را كشيدم.
جام جم آنلاين: با تاييد حكم 3 بار قصاص عامل جنايت خانوادگي در شهرستان فيروزكوه استان تهران از سوي قضات شعبه 27 ديوان عالي كشور، متهم در آستانه مرگ قرار گرفت.

شامگاه 12 دي‌ماه 85 صداي شليك پي در پي گلوله سكوت شبانه ساكنان روستاي محمودآباد شهرستان فيروزكوه از استان تهران را درهم شكست.

روستاييان وقتي از خانه‌هايشان بيرون آمدند، پي بردند كه 3 مرد و يك زن كنار جاده افتاده‌اند و مردي مسلح كه داماد يكي از همسايه‌هاست، به آن سوي جاده دويد و با سوار شدن به يك خودروي نيسان، در تاريكي شب ناپديد شد. چند نفر از روستاييان به سمت افراد زخمي شتافتند تا آنها را نجات دهند، اما پي بردند كه 3 عضو خانواده همسايه به ضرب گلوله به قتل رسيده‌اند و تنها عموي خانواده زنده است كه او هم بشدت زخمي شده است.

با وقوع اين حادثه و گزارش آن به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 ماموران اداره آگاهي شهرستان فيروزكوه به محل حادثه اعزام شدند و با هماهنگي قضايي، اجساد 3 عضو خانواده به نام‌هاي رمضان، كفايت و قربان را به پزشكي قانوني و اكبر عموي خانواده كه بشدت زخمي شده بود را به بيمارستان انتقال دادند.

نجات تنها شاهد حادثه

با تلاش پزشكان، تنها شاهد حادثه جان سالم به در برد و در ادامه تحقيقات به ماموران گفت كه قاتل، داماد خانواده است.

با آغاز جستجوهاي پليسي براي يافتن عامل اين قتل‌عام خانوادگي، سرانجام ماموران پي بردند قاتل در يك خانه متروكه خود را پنهان كرده است.

با به دست آمدن اين اطلاعات، مخفيگاه متهم شناساسي و او پس از محاصره دستگير شد. با انتقال متهم به اداره جنايي آگاهي شهرستان فيروزكوه، وي مورد بازجويي قرار گرفت و به قتل‌عام خانوادگي اعتراف كرد.

اعتراف به قتل‌عام خانوادگي

متهم به قتل در اظهاراتش به پليس گفت: قبل از ازدواج با همسرم، خانواده‌اش با اين وصلت مخالفت مي‌كردند تا عاقبت با اصرار پي در پي من پذيرفتند؛ اما همچنان اختلاف‌هايمان ادامه داشت.

وي ادامه داد: چند ماه قبل، اختلاف‌هاي من و همسرم بالا گرفت تا اين كه چند روز قبل او به قهر منزلمان را ترك كرده و به خانه پدري‌اش رفت. روز بعد براي بازگرداندن او به خانه پدرش رفتم ولي پدرزنم نپذيرفت و به همسرم اجازه بازگشت به خانه را نداد و خواست هرچه زودتر از همسرم جدا شوم.

متهم به قتل افزود: با شنيدن اين حرف عصباني شدم و چند بار ديگر به خانه آنها رفتم تا با همسرم ملاقات كنم كه بي‌فايده بود. بنابراين از آنها كينه به دل گرفتم و نقشه قتل اعضاي خانواده همسرم را كشيدم.

شليك به خانواده همسر

وي ادامه داد: شب حادثه با تهيه يك اسلحه به خانه آنها رفتم كه در ميانه راه با برادرزنم روبه‌رو شدم. پس از درگيري با وي با شليك گلوله او را كشتم و به سراغ خانواده‌اش رفتم و در جريان درگيري با پدر و مادر همسرم، به سوي آنها هم شليك كردم و بعد عموي خانواده را زخمي كردم. همسرم در خانه نبود و جان سالم به در برد.

بازسازي صحنه 3 جنايت

با ثبت اظهارات اين مرد، وي پس از بازسازي صحنه‌هاي قتل روانه زندان شد و پرونده او با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري استان ارسال شد و متهم به قتل شهريور سال گذشته در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي عزيزمحمدي و چهار قاضي مستشار محاكمه و به 3 مرتبه قصاص محكوم شد.

با صدور اين راي، پرونده قضايي به ديوان عالي كشور ارسال شد و قضات شعبه 27 ديوان عالي كشور، حكم صادره را تاييد و براي اجرا به اجراي احكام دادسراي جنايي تهران ارسال كردند تا بزودي عامل قتل‌عام خانوادگي به دار مجازات آويخته شود.

هنگام وقوع اين جنايت در فيروزكوه، موجي از وحشت و انزجار از عامل جنايت‌ها منطقه را فراگرفت و پس از دستگيري متهم مردم ساكن منطقه بي‌صبرانه در انتظار محاكمه و مجازات متهم بودند كه با بي‌رحمي اعضاي يك خانواده را به گلوله بست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.