February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۷۴۳
۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۰
0

مهر: فرهاد طارمیان یکی از مهمترین دلایل گرایش زنان به مصرف ماده مخدر شیشه را تصور اشتباه آنها مبنی بر لاغر شدن با مصرف این ماده عنوان کرد. یک کارشناس مواد مخدر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در سالهای اخیر یکی از باورهای شایع و نادرستی که در میان مردم به خصوص زنان شکل گرفته لاغر شدن بر اثر مصرف شیشه است.

وی ادامه داد: این باور نادرست موجب گرایش بسیاری از زنان به مصرف مواد مخدر شده در حالی که وابستگی فوق العاده ای که این ماده اعتیاد آور ایجاد می کند اثراتی به مراتب جبران ناپذیر به دنبال دارد.

فرهاد طارمیان عنوان کرد: در ابتدا، تاثیر شیشه با افزایش یافتن تواناییهای جسمی و فکری همراه است اما برای رسیدن به این وضعیت مقدار مصرف و یا تعداد دفعات مصرف افزایش می یابد، در چنین حالتی شخص مصرف کننده دچار بروز مشکلات عمده ای همچون حمله های همراه با خشم، شک و تردید عصبی، افکار وهمی و توهمات شنیداری و دیداری می شود.

وی اظهار کرد: استقبال از مصرف این ماده مخدر موجب شده تا در سالهای اخیر شیشه سهم عمد ای از مواد مخدر وارده به کشور را به خود اختصاص دهد، برهمین اساس باید با تغییر باورهای نادرست مردم در مصرف مواد صنعتی از شیوع آن جلوگیری کرد.

این کارشناس مواد مخدر گفت: همچنین پایین آمدن قیمت مواد مخدر و دسترسی آسان آن موجب شده تا در کشور شاهد گسترش مصرف کنندگان مواد صنعتی باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: