کد خبر: ۱۸۷۴۲
۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۷
0
وي ادامه داد: به جاي اينكه از طريق رسانه‌هاي جمعي مسائل بازگو شود از طريق يك همدلي و همكاري دوستانه اين مسائل مطرح شود حتما نتايج مثبتي دارد.
نماينده‌ مردم تهران در خانه ملت، گفت: براي پيشنهاد 35 هزار ميليارد تومان اجراي هدفمند كردن يارانه‌ها دولت لايحه اصلاحي به مجلس بفرستد.

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحي‌مقدم در گفت‌وگو با ايسنا، در ارزيابي از پيشنهاد دولت در خصوص 35 هزار ميليارد تومان از محل اجراي هدفمند كردن يارانه‌ها، گفت: پيشنهادي كه ما داريم اين است كه دولت در برابر قانون مصوب شده مقاومت نكند و شروع به اجراي آن كند و ما نيز حاضريم در طول مدت سال هر گونه كمكي را به دولت در اين راستا داشته باشيم.

اين عضو كميته مشترك دولت و مجلس ادامه داد: آنچه كه آنها پيشنهاد دارند نيازمند به ارائه‌ لايحه اصلاحي است لذا به مجلس لايحه بدهند تا آن را بررسي كنيم.

عضو كميسيون اقتصادي مجلس، در مورد جلسات مشترك دولت و مجلس براي رسيدن به توافق در خصوص هدفمند كردن يارانه‌ها گفت: اصولا هر گونه نشستي بين مجلس و دولت در بحث قانون و اجراي قانون مفيد است و موجب مي‌شود كه نقطه‌نظرات يكديگر را از نزديك بهتر درك كنيم و دلايل هر يك از طرفين مستقيما شنيده شود.

وي ادامه داد: به جاي اينكه از طريق رسانه‌هاي جمعي مسائل بازگو شود از طريق يك همدلي و همكاري دوستانه اين مسائل مطرح شود حتما نتايج مثبتي دارد.

مصباحي‌مقدم در خصوص برخي نظرات براي كوتاه آمدن دولت يا مجلس در بحث هدفمند كردن يارانه‌ها نيز، گفت: البته نمي‌توانم بطور مطلق قضاوت كنم، ولي اجمالا عده‌اي از نمايندگان مجلس دقيقا با نظر كارشناسي اين مساله را دنبال مي‌كنند و اگر از نظر كارشناسي ديدگاه‌هاي دولت قانع‌كننده باشد مي‌پذيرند و اگر هم قانع‌كننده نباشد نظريه خود را دنبال خواهند كرد.

وي در مورد نظر فراكسيون اصولگرايان در مورد هدفمند كردن يارانه‌ها هم، گفت: ظاهرا هنوز فراكسيون در اين رابطه تشكيل جلسه نداده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: