February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۷۲۲
۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۹
0
موسی الرضا ثروتی موظف دانستن دولت بر هدفمندی یارانه ها هر گونه تاخیر در اجرای آن را تخلفی از سوی دولت خواند.
پول نیوز - موسی الرضا ثروتی جلسات کمیته مشترک دولت و مجلس را بی نتیجه خواند و دولت را موظف به اجرای دولت و فرمان رهبری دانست.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار پول نیوز با اشاره به این مطلب تاکید کرد : تلاش دولت در کمیته مشترک مجلس و دولت مبنی بر افزایش رقم درآمد هاست که دولت نیز پافشاری خود را در این مورد ادامه می دهد و تاخیر دولت برای اجرا نیز از این جریان نشات می گیرد .

وی خاطر نشان کرد: تخلف از قانون برای هیچ سمت و ارگانی مجاز نمی باشد و مقام معظم رهبری نیز بارها بر اجرای قانون و مصوبات مجلس تاکید داشته اند ولی دولت در جایگاه خود بارها از قانون تجاوز کرده است و در تفریغ بودجه 87 توسط دیوان محاسبات نیز 72 درصد از موارد قانونی اجرا نشده بود و تخلفات متعدد صورت گرفته بود و از 58 بند جزء 42 بند جزء قانون رعایت نشده بود و تاخیر در اجرایی قانون هدفمند کردن یارانه ها نیز از همین قبیل تخلفات است.

ثروتی افزود : شخص رییس جمهور پس از این که در برنامه زنده تلویزیونی گفت که طرح را اجرا نخواهد کرد دیگر نظری در این خصوص ارائه نداد و فقط معاون پارلمانی دولت یک بار گفت که طرح اجرا خواهد شد ولی رییس جمهور در این مورد نظر قطعی صادر نکرد .

نماینده مردم بجنورد در خانه ملت گفت : دولت باید در این مورد اظهار نظر کند و البته موظف است به اجرای لایحه زیرا این لایحه در مجلس به قانون تبدیل شده است و رهبری هم در این خصوص گفته که باید طرح اجرا شود .

وی در آخر گفت : جلسات کمیته مشترک دولت و مجلس نتیجه قابل توجهی در پی نخواهد داشت زیرا تصمیمات کلی در مودر لایحه در مجلس گرفته شده است و با در آمد 40 هزار میلیاردی دولت مخالفت شده است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: