February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۷۱۲
۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۴
0
شهروندان از طریق شماره تلفن‌هایی که روی برچسب نرخ کرایه‌ها در تمام تاکسی‌ها نصب می‌شود می‌توانند به راحتی تخلفات را گزارش کرده تا با متخلفان برخورد شود.
ایلنا: مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه عملیات نصب برچسب نرخ‌های جدید کرایه تاکسی‌ها از روز پنج شنبه آغاز شده است، گفت:نرخ‌های جدید کرایه تاکسی‌ها از این هفته اجرایی می‌شود.

سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: نصب برچسب نرخ های جدید کرایه تاکسی از روز پنج شنبه هفته گذشته آغاز شد و تاکنون نرخ‌های جدید به روی تابلوهای خطوط تاکسیرانی نصب شده است و تا 25 فروردین ماه برچسب نرخ های جدید در داخل تاکسی ها نیز نصب خواهد شد.

وی با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جدید به طور میانگین 12 تا 15 درصد افزایش یافته است گفت: امسال برچسب های نرخ کرایه ها به طور رایگان بر روی تاکسی ها نصب می شود و رانندگان باید مطلع باشند که هیچ گونه وجهی را بابت برچسب نه به سازمان تاکسیرانی و نه به شرکت ها نباید بپردازند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خاطر نشان کرد: همچنین برای نظارت بیشتر و بهتر بر عملکرد تاکسی ها امسال بر روی برچسب نرخ کرایه‌ها که در داخل تاکسی ها نصب می شود شماره تاکسی نیز ثبت خواهد شد تا مسافران راحت تر به شماره خودرو دسترسی داشته باشند و بتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی سریعا موضوع را گزارش کنند.

وی تاکید کرد: گشت های نظارتی نیز با آمادگی کامل بر عملکرد تاکسی ها نظارت خواهند کرد تا بیش از نرخ ها مصوب را مسافران وجهی دریافت نشود. سنندجی تصریح کرد: در تاکسی‌هایی که مبنای پرداخت کرایه‌ها براساس تاکسیمتر است، رانندگان برای به روز کردن تاکسیمترها وجهی پرداخت نخواهند کرد و با هزینه سازمان تمام تاکسیمتر ها به روز رسانی خواهد شد. پوی تاکید کرد: در این میان از شهروندان می خواهیم که به طور جد از رانندگان بخواهند برای تعیین نرخ کرایه از تاکسیمتر استفاده کنند تا نرخ کرایه ها سلیقه‌ای اعمال نشود و این موضوع اختلاف بین رانندگان و مسافران را به وجود نیاورد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه نرخ های جدید کرایه تاکسی‌ها نرخ های منصفانه‌ای است که در تعیین آن هم مسافران وهم رانندگان مورد توجه بوده اند گفت: عزم سازمان تاکسیرانی برای برخورد با هرگونه تخلف در اعمال نرخ های جدید کاملا جزم است و شهروندان از طریق شماره تلفن‌هایی که بر روی برچسب نرخ کرایه ها در تمام تاکسی ها نصب می شود می توانند به راحتی تخلفات را گزارش کرده تا با متخلفان برخورد شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: