February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۷۰۲
۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۴۸
0
زلزله زدگان هائیتی که در یک استادیوم در پرتوپرنس اسکان داده شده اند روز گذشته در خیابانهای پرتوپرنس در اعتراض به طرح دولت برای جابجایی انها تظاهرات کر دند .

به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر اکثر زلزله زدگان که با فرزندانشان در استادیوم شهر پناه داده شده اند می گویند ما نمی خواهیم بار دیگر به خیابانها بازگشته و سرگردان شویم ما از اوارگی خسته شده ایم وهیچ گونه کمکی دریافت نمی کنیم همه هستی ما نابود شده است و همه مقامات با ما همانند حیوانات رفتار می کنند.

یکی از اوارگان گفت همه ما را رها کرده اند فرزندانم بیمار هستند و از دوازدهم ژانوایه یعنی زمان وقوع زلزله کار نمی کنم .

در حال حاضر در استادیوم شهر پرتوپرنس هزاران اواره زندگی می کنند اما مقامات شهر می خواهند انها انجا را ترک کنند . پرتوپرنس تنها دارای یک استادیوم است که در ان استانداردهای بین المللی رعایت شده و می توان بازیهای بین المللی را در ان برگزارکرد و در حال حاضر ورزشکاران هائیتی از استادیوم محروم شده اند به همین دلیل دولت هائیتی خواهان اخراج اوارگان زلزله از انجا است .

ماه گذشته یک تیم ورزشی هائیتی برای جمع اوری پول جهت زلزله زدگان مجبور شد به میامی سفر کند. براساس گزارشها هم اکنون پنچ هزار اواره در استادیوم شهر پرتوپرنس اسکان داده شده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: