کد خبر: ۱۸۶۹۴
۱۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۴
0
موفقيت‌هاي دانشمندان جوانان ايراني در موضوع هسته‌اي به حدي است كه هر روز يك خبر خوش را مي‌توان از آنها شنيد و رئيس جمهور كشورمان نيز در روز فناوري هسته‌اي خبري خوش را اعلام مي‌كنند.
فارس: مشاور رئيس جمهور در امور روحانيت از اعلام خبرهاي خوش هسته‌اي توسط رئيس جمهور در روز 20 فروردين ماه خبر داد.

حجت‌الاسلام ناصر سقاي‌بي‌ريا با اشاره به 20 فروردين، روز فناوري هسته‌اي گفت: آنچه مهم به نظر مي‌رسد، اين است كه ملت ما خودشان را شناخته و باور دارند و هر روز كه جلوتر مي‌رويم اين مهم ظهور و بروز بيشتري پيدا مي‌كند.

وي تصريح كرد: امروزه دستيابي ايران به مسائل هسته‌اي و فناوري آن دنيا را به تعجب وا داشته و به همگان فهماند ايران و جوانان ايراني با كمترين امكانات مي‌تواند به دستاوردهاي مهم دست يابد.

مشاور رئيس جمهور در امور روحانيت بيان داشت: هر چه به پيش مي‌رويم اين توانايي‌ها بيشتر نمايان مي‌شود و اين نشانه هوش و ذكاوت جوانان ايراني است.

وي با بيان اينكه جوانان ايراني امروز قله‌هاي علم و فناوري را فتح كرده‌اند، تصريح كرد: امروز جوانان ما با بصيرت وارد راه فتح قله‌هاي علم و فناوري شده‌اند و روز به روز بر فتوحات خود مي‌افزايند.

حجت‌الاسلام بي‌ريا در ادامه سخنان خود از اعلام خبرهاي خوش هسته‌اي توسط رئيس جمهور در روز 20 فروردين ماه خبر داد و گفت: موفقيت‌هاي دانشمندان جوانان ايراني در موضوع هسته‌اي به حدي است كه هر روز يك خبر خوش را مي‌توان از آنها شنيد و رئيس جمهور كشورمان نيز در روز فناوري هسته‌اي خبري خوش را اعلام مي‌كنند.

مشاور رئيس جمهور در امور روحانيت تاكيد كرد: اين موفقيت‌هاي جوانان ايراني به دنيا فهمانده است كه نبايد سر به سر ايران بگذارند و به گونه‌اي ديگر به ايران نگاه مي‌كنند.

وي با اشاره به سخنان متناقض كشورها اعلام داشت: در زماني مشاهده مي‌شود كه برخي كشورها ايران را به عنوان كشوري هسته‌اي اعلام مي‌كنند و گاهي دست به تهديد مي‌زنند و اين نشان دهنده آن است كه نمي‌دانند چه بايد بكنند.

بي‌ريا ابراز داشت: اگر اين مسائل را نگويند ديگر بايد چه بگويند؟ آنها دچار سردرگمي شده‌اند.
مشاور رئيس جمهور در امور روحانيت با اشاره به نام‌گذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري به نام سال همت مضاعف و كار مضاعف بيان داشت: امروز شرايط مهيا است و در دهه‌اي كه به نام دهه پيشرفت ناميده شده بايد با همت و تلاش مسير هسته‌اي خود را ادامه دهيم.

وي ادامه داد: مسير آماده است و اگر كمي دقت كنيم متوجه مي‌شويم كه هر سال كه مي‌گذرد پيشرفت‌هاي ما دو چندان مي‌شود.

بي‌ريا با اشاره به سنگ‌اندازي‌هاي دشمنان نظام گفت: اينها مي‌خواستند تا سوخت راكتور تهران را ندهند، اما رئيس جمهور فورا دستور داد و جوانان دانشمند ايراني اورانيم غني‌سازي شده 20 درصد را آماده كرده و به دنيا نشان دادند كه ما مي‌توانيم بدون كمك ديگران نياز خود را تامين كنيم.

وي افزود: هر چه دشمن فشار آورد ما بيشتر پيشرفت كرده و از مراحل تهديد و ناتواني نيز عبور كرده‌ايم.

مشاور رئيس جمهور در امور روحانيت با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري گفت: ايشان فرمودند كه كشور ما مانند جواني صالح بوده، اما از نظر عقلي مانند يك مرد كامل و جا افتاده است.
حجت‌الاسلام بي‌ريا تاكيد كرد: امروزه دنيا فهميده است كه ايران در مسير پيشرفت قرار دارد و بايد اين جوانان را هدايت كنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: