February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۶۸۳
۱۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۰
0
رئیس جمهور از برنامه های ویژه دولت در بخش کشاورزی ، صنعت و اشتغـال ، مسکن وتوسعه فرهنگی هم خبر داد و گفت : در سـال 89 بـرنامه ریزی هایی صورت گرفته و تخصیص اعتبارات مناسب این بخش هـا بـا تحول چشمگیری مواجه خواهند شد .
واحد مرکزی خبر: رئیس جمهور گفت : امـروز بـرخلاف گـذشته قـدرت دفـاع از ملت خود و تاثیرگذاری برمناسبات جهانی معیار اقتدار کشورها است . آقای احمدی نژاد در دیدار با نخبگان و فرهیختگان آذربایجان غربی افزود: با این معیار امروز ایران قدرتمندرین کشور جهان است و این را می توان از شرایط کشورمان در عرصه های بین المللی به خوبی مشاهده کرد .

 رئیس جمهور افـزود : زمان آن گذشته است که با ثروت ، سلاح و تسلط برمنابع مالی و انسانی کشورهای توسعه نیافته قدرت نمایی کرد و به جنایت ، خونریزی و غارت پرداخت . احمدی نژاد با اشاره بـه اینکه نفوذ ایـران درمیان ملت های جهان روز به روز درحال افزایش است خاطرنشان کرد با وجود فرافکنی های غـرب بـرای منزوی جلوه دادن کشورمان ، ایران اسلامی حتی درکشورهای همسایه انها هم نفوذ کرده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه پیشرفت های اخیر ایران همه مردم آزادیخواه جهـان را خوشحـال کـرده است گفت : غرب ماهواره ای پیچیده را با آخرین فناوری روز دنیا به فضا پرتاب می کند و برای کسی مهم نیست امـا بـا پرتاب ماهواره بسیار ساده ایران اغلب کشورهای جهان این موفقیت را جشن می گیرند و آنرا موفقیت خود می دانند .

احمدی نژاد تصریح کرد:شرایط مناسب بین المللی ایران درحال حاضر فرصت مناسبی است برای سازندگی ایران ، حضور فعـال در مسائل و موضـوعـات جهان ، تبدیل تهدیدها به فرصتها وجلوگیری از توطئه علیه کشورمان کـه مهمترین ماموریت مردم ایران است . وی درادامه بااشاره به وضع نامناسب اخلاقی جهان کـه غرب متولی آن است گفت : جـامعه بشری هنـوز بهار را تجربه نکـرده است و باید در انتظار بهار حقیقی بمانیم کـه خداوند وعده اش را داده است تا همه بشریت بهاری و شکوفا شوند و بساط ظلم و ستم از جهان برچیده شود .

رئیس جمهور از برنامه های ویژه دولت در بخش کشاورزی ، صنعت و اشتغـال ، مسکن وتوسعه فرهنگی هم خبر داد و گفت : در سـال 89 بـرنامه ریزی هایی صورت گرفته و تخصیص اعتبارات مناسب این بخش هـا بـا تحول چشمگیری مواجه خواهند شد .

 آقای احمدی نژاد با قدردانی از نخبگان و فرهیخگان آذربایجان غربی از انها بعنوان الگوهای شجاعت ، بردباری ، علم آموزی و دانایی نام برد و گفت : برای رسیدن بـه قله های افتخار ، خوردباوری نیاز است که شما ثابت کرده اید آنرا دارید .

وی نقطه مرکزی حمله دشمن را غـافل کردن مـردم ایران از همدیگر عنوان کـرد و افـزود : وحدت مهمترین راه مقابله با این توطئه است که شما فرهیختگان باید سرآمد آن باشید . رئیس جمهور از آذربـایجان غربی هم بعنوان استانی توسعه یافته نـام برد و خـاطرنشان کـرد امروز وضع این استان آنقـدر خوب است کـه می توانـد حتی منطقه را اداره کند و بـه شـرط استفاده ازاستعدادهای بومی و ظرفیت های موجود به قطب صنعت ، اقتصاد و صادرات کشور تبدیل شود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.