February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۶۷۲
۱۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۴
0
کتاب "خبرنویسی پیشرفته به زبان ساده" نوشته دکتر احمد توکلی از سوی انتشارات ثانیه با شمارگان 1100 نسخه در 256 صفحه منتشر شد.
به گزارش مهر، کتاب "خبرنویسی پیشرفته به زبان ساده" در دو بخش نوشته شده است. در بخش اول مفهوم خبر و اصول درست‌نویسی خبر بررسی می‌شود و در بخش دوم ساختارهای پیشرفته خبر مورد توجه قرار می‌گیرد.

توکلی در مقدمه کتاب درباره این دو بخش توضیح داده‌است: بخش اول به ما آموزش می‌دهد چگونه در فرایند کار خبری، گلیم خود را از آب بیرون بکشیم و در آن با ابتدائیات و مسائل پایه خبرنویسی و خبرنگاری آشنا می‌شویم و بخش دوم به ما کمک خواهد کرد تا در برخورد با رویدادهای خبری حرفه‌ای‌تر عمل کنیم و توانایی‌های خبرنگاری خود را ارتقاء دهیم.

اجرای تمرینهایی که در آخر هر فصل آمده به‌ویژه برای دانشجویان این رشته مفید خواهد بود؛ این تمرینها کاملاً هدفمند و با توجه به موضوعات هر بخش طراحی شده‌است و به مخاطبان علاقه‌مند کمک می‌کند تا به درک درستی ازموضوع در حوزه عمل دست یابند.

احمد توکلی متولد 1336 طبس دارای دکترای مدیریت رسانه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز است. وی آثار زیادی در زمینه علوم ارتباطات و رسانه‌ها تالیف کرده ‌است که از آن جمله می‌توان "گزارش نویسی در مطبوعات"، "ویراستاری و مدیریت اخبار"، "مصاحبه خلاق" و " مثلث طلایی نوشتن" اشاره کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: