February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۶۶۷
۱۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۵
0
وی درباره افزایش زمان صحن علنی نیز گفت:‌ با توجه به اینكه خوراك و كار جلسات علنی در كمیسیونها آماده می‌شود؛ بنابراین باید ابتدا كمیسیونها را از نظر كیفی و كفی فعال كنیم تا طرح‌های مفصل تری كه آماده می‌شود در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرند.
یك عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از دو برابر شدن زمان كار كمیسیونهای مجلس خبر داد و گفت:‌ با توجه به شعار امسال مبنی بر كار مضاعف همت مضاعف، هیات رییسه با نظر برخی از روسای كمیسیونها به این نتیجه رسیدند تا زمان بررسی طرح‌ها و لوایح در كمیسیونها افزایش یابد.

امیدوار رضایی در گفتگو با خانه ملت افزود: ‌تا قبل از این ساعت كار كمیسیونها از 2 تا 4:30 بعدازظهر و در روزهای یكشنبه و سه شنبه بود كه قرار شد از این پس این ساعت تا 6 بعداظهر افزایش یابد، همچنین روزهای دوشنبه نیز جلسات فوق‌العاده گذاشته شود.

 وی درباره افزایش زمان صحن علنی نیز گفت:‌ با توجه به اینكه خوراك و كار جلسات علنی در كمیسیونها آماده می‌شود؛ بنابراین باید ابتدا كمیسیونها را از نظر كیفی و كفی فعال كنیم تا طرح‌های مفصل تری كه آماده می‌شود در صحن علنی مورد بررسی  قرار گیرند.

 وی همچنین از اصلاح آیین نامه داخلی مجلس با هدف فرصب بیشتر برای بررسی دقیق تر لایحه برنامه پنجم خبر داد.

امیدوار رضایی با بیان اینكه احتمالا این اصلاح به صورت طرح دوفوریتی به صحن علنی خواهد آمد، گفت: با توجه به اینكه قانون برنامه پنجم یك قانون مادر محسوب می‌شود و براساس آیین نامه داخلی حدود 40 روز برای بررسی آن در نظر گرفته شد، نیاز به بررسی بیشتر دارد.

وی گفت:  در جلسه هیات رییسه بروی این موضوع بحث شد تا زمان بندی ان را اصلاح كنیم تا فرصت بیشتری برای بررسی لایحه برنامه پنجم تعیین شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: