March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
سر خط خبر ها
کد خبر: ۱۸۶۴۷
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۴
0
هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.
مهر: رئیس سازمان ملی جوانان با تاکید بر ساماندهی سازمانهای مردم نهاد گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس اساسنامه خود می تواند مجوز ایجاد و تاسیس خیریه و NGO را با اهداف عام المنفعه صادر کند.

مهرداد بذرپاش با بیان اینکه در آخرین جلسه شورای اجتماعی کشور موضوع ساماندهی سازمانهای مردم نهاد مورد بحث قرار گرفت اظهار داشت: هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.

وی گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس سیاستها و اهداف خود به جوانان متقاضی و واجد شرایط مجوز ایجاد "NGO" اعطا می کند که این "سمن" ها با هدف رسیدگی به آسیبهای اجتماعی، خیریه، زیست محیطی، امورجوانان، خانواده، مشاوره و ازدواج فعالیت می کنند.

بذرپاش در پاسخ به این پرسش که چگونه یک جوان 15 ساله می تواند مدیریت یک NGO ملی را بر عهده داشته باشد گفت: این جزو وظایف و اهداف سازمان است و از نظر سازمان ملی جوانان مانعی ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: