April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۸۶۴۷
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۴
0
هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.
مهر: رئیس سازمان ملی جوانان با تاکید بر ساماندهی سازمانهای مردم نهاد گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس اساسنامه خود می تواند مجوز ایجاد و تاسیس خیریه و NGO را با اهداف عام المنفعه صادر کند.

مهرداد بذرپاش با بیان اینکه در آخرین جلسه شورای اجتماعی کشور موضوع ساماندهی سازمانهای مردم نهاد مورد بحث قرار گرفت اظهار داشت: هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.

وی گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس سیاستها و اهداف خود به جوانان متقاضی و واجد شرایط مجوز ایجاد "NGO" اعطا می کند که این "سمن" ها با هدف رسیدگی به آسیبهای اجتماعی، خیریه، زیست محیطی، امورجوانان، خانواده، مشاوره و ازدواج فعالیت می کنند.

بذرپاش در پاسخ به این پرسش که چگونه یک جوان 15 ساله می تواند مدیریت یک NGO ملی را بر عهده داشته باشد گفت: این جزو وظایف و اهداف سازمان است و از نظر سازمان ملی جوانان مانعی ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.