کد خبر: ۱۸۶۴۷
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۴
0
هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.
مهر: رئیس سازمان ملی جوانان با تاکید بر ساماندهی سازمانهای مردم نهاد گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس اساسنامه خود می تواند مجوز ایجاد و تاسیس خیریه و NGO را با اهداف عام المنفعه صادر کند.

مهرداد بذرپاش با بیان اینکه در آخرین جلسه شورای اجتماعی کشور موضوع ساماندهی سازمانهای مردم نهاد مورد بحث قرار گرفت اظهار داشت: هم اکنون سازمان ملی جوانان، نیروی انتظامی، وزارت کشور، سازمان بهزیستی و برخی از نهادهای دیگر متولی صدور مجوز سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه هستند که متاسفانه هیچگونه تعامل و سازماندهی بین این "سمن" ها وجود ندارد.

وی گفت: سازمان ملی جوانان بر اساس سیاستها و اهداف خود به جوانان متقاضی و واجد شرایط مجوز ایجاد "NGO" اعطا می کند که این "سمن" ها با هدف رسیدگی به آسیبهای اجتماعی، خیریه، زیست محیطی، امورجوانان، خانواده، مشاوره و ازدواج فعالیت می کنند.

بذرپاش در پاسخ به این پرسش که چگونه یک جوان 15 ساله می تواند مدیریت یک NGO ملی را بر عهده داشته باشد گفت: این جزو وظایف و اهداف سازمان است و از نظر سازمان ملی جوانان مانعی ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: