February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۶۳۶
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۹
0
آقای گلباز در این مراسم با اشاره به جایگاه والای جانبازان و خانواده معظم شهدا در جامعه گفت: لازم است که مسائل مختلف پیش روی خانواده این عزیزان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
اداره کل سرمایه انسانی بانک ملی در اقدامی نو در آستانه ایام عید نوروز سال 1389 طی مراسمی با حضور آقایان گلباز مدیر امور توسعه سرمایه انسانی و حیدری رئیس اداره کل سرمایه انسانی بانک از جانبازان حالت اشتغال و خانواده این عزیزان و همچنین خانواده معظم شهدا بانک تقدیر کرد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، آقای گلباز در این مراسم با اشاره به جایگاه والای جانبازان و خانواده معظم شهدا در جامعه گفت: لازم است که مسائل مختلف پیش روی خانواده این عزیزان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این مراسم آقای حیدری با بیان اهمیت نقش ایثار و ایثارگر در جامعه اظهار داشت: به تعبیری یک روز رزمندگی برابر هزار روز زندگی عادی است و یک روز اسارت رزمنده برابر هزار روز رزمندگی است.

وی با اشاره به فاصله زمانی بسیار کوتاه میان تصمیم گیری و اجرای مراسم فوق ابراز امیدواری کرد مراسم مذکور که در نوع خود حرکتی منحصر به فرد به شمار می آید در سال های آینده در روزی مشخص و هرچه با شکوه تر برگزار گردد.

رئیس اداره کل سرمایه انسانی بانک در ادامه، اجرای مراسم فوق را گامی معنوی در راستای حمایت از ایثارگران و خانواده معظم شهدا عنوان کرد و گفت: هدف از اجرای این مراسم ارج نهادن به ارزش های انقلاب، دفاع مقدس و همچنین اعلام پشتیبانی معنوی و همه جانبه بانک از این عزیزان است.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که بسیاری از جانبازان و خانواده معظم شهدا به علت باورهای خود تاکنون از خدمات و امکانات رفاهی بانک استفاده ننموده اند گفت: آشنا نمودن این عزیزان با خدمات مذکور از دیگر اهداف این مراسم است.

وی در پایان سخنان خود آشنایی همکاران جانباز و خانواده های آنان با یکدیگر و همچنین با خانواده معظم شهدا را از دیگر دستاوردهایی عنوان کرد که در حاشیه این مراسم بدست آمد.
آقای حیدری در ادامه این مراسم مسائل و مشکلات مطرح شده توسط حاضرین را مورد بحث و بررسی قرار داد و ضمن استقبال از برخی راه کارهای ارائه شده توسط همکاران حاضر در جلسه بر لزوم پیگیری و رفع مسائل مطروحه تاکید کرد.

لازم به ذکر است در پایان مراسم فوق اداره کل سرمایه انسانی با اعطای هدایای نقدی و غیرنقدی از جانبازان و خانواده معظم شهدای حاضر در جلسه تقدیر به عمل آورد.
همچنین جمعی از جانبازان و خانواده معظم شهدا که در مراسم مذکور حاضر بودند از پیگیری و حمایت های صورت گرفته توسط اداره کل سرمایه انسانی بانک در راستای حل مشکلات خود تقدیر کردند.

سنت تجلیل از جانبازان و خانواده معظم شهدا در بانک طی سال های گذشته به صورت مراجعه حضوری مسئولان به منزل برخی از این عزیزان به صورت تصادفی صورت می گرفت که با اجرای مراسم مذکور بخش اعظمی از مشکلات روش گذشته برطرف گردید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.