May 2021 12 / چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۶۲۰
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۵
0
ده فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی هفته از شبکه های سیما به روی آنتن می رود.
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی « غیر قابل انتشار » ، « آنجا که زاده شده ام » ، « شوگر» ، «خرس قهوه ای 2» ، « سرکار راج» ،

«فوتبالیست» ، « سرزمین هیچکس» ، « مواجهه با دشمن » ، « پیمانکار» و« محله من» پنجشنبه و جمعه 19 و 20 فروردین از شبکههای یک ، دو، سه، چهار و تهران پخش میشـود.

فیلم سینمایی « غیر قابل انتشار » محصول سال 2007 کشورهای آمریکا و کانادا به کارگردانی برایان دی پالما پنجشنبه 19 فروردین ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است : در سال 2003 میلادی با مستقرشدن سربازان آمریکایی در کشورعراق وشکست صدام، همه امور و سیاستهای حاکم درعراق زیرنظرآمریکایی ها بود و سربازان آمریکایی به بهانههای گوناگون تعداد بسیاری از مردم بی گناه را به بهانه درگیری با آَشوبگران به قتل رساندند و جنایت های بسیاری انجام دادند.

هچنین فیلم تلویزیونی « آنجا که زاده شده ام » جمعه20 فروردین ساعت 15:30 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

داستان این فیلم درباره نوید شایان دانشمند متخصص علوم سلولی ایرانی الاصلی است که در دانشگاه نیوکاسل انگلیس فعالیت میکند.او برای شرکت درجشنواره علمی تحقیقاتی وارد ایران می شود و با استقبال گرم استاد سابق خود دکترمتین خواه روبرومیشود، دکترمتین خواه از نوید که متخصص علوم سلولی است می خواهد برای پیشرفت تحقیقات درایران بماند .

فیلم تلویزیونی « آنجا که زاده شدهام » به کارگردانی مسعود آب پرور ،‌تهیهکنندگی مجید یوسفی و نویسندگی آرش قادری ازتولیدات سال 87 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است .

سام درخشانی،احمد نجفی و سولمازغنی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم سینمایی « شوگر» با بازی آلجنیس پریزسوتو و راینی یل روفینو پنجشنبه 19 فروردین ساعت 23:45 ازشبکه دوسیما پخش می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است : «میگل» یک بازیکن آماتور بیس‏بال و اهل جمهوری دومینیکن است. او مانند هر جوان دیگری آرزو دارد که روزی وارد لیگ‏های حرفه‏ای بیس‏بال آمریکا شود. بالاخره در اثر تلاش خود موفق می‏شود نظر چند مربی آمریکایی را جلب کند و وارد یک تیم در لیگ فرعی بیس‏بال آمریکا شود. او در ابتدا خوب اوج می‏گیرد اما مشکلاتی مانند دوری از وطن، نامزد و خانواده، غربت درشهرغریب، بلد نبودن زبان انگلیسی و بقیه مسایل ،‌ آرام آرام بر روحیه او تاثیر می‏گذارند و باعث می‏شوند که او در کارش افت کند.

آنا بودن درسال 2008فیلم سینمایی« شوگر» محصول کشورآمریکا را کارگردانی کرده است .

همچنین فیلم سینمایی « خرس قهوه ای 2» به کارگردانی بن گلاک و تهیه کنندگی جیم بالانتی و کارولین بیتس جمعه 20 فروردین ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

دراین فیلم با بازی پاتریک دمپسی و مندی مورمی بینیم : «کینای» نام خرسی است که در کودکی دختری به نام «نیتا» را در کنار آبشارهوکای ازخطرغرق شدن نجات داده است. کینای برادری به نام «کودا» دارد. بعد ازنجات نیتا، کینای و نیتا ازیکدیگرجدا می‏شوند و سال‏های سال یکدیگر را نمی‏بینند به طوری که دل کینای به شدت برای نیتا تنگ شده است و همیشه خواب او را می‏بیند. نیتا نیز به همین شکل است. در درون قبیله نیتا، قرار است جشن عروسی نیتا با مردی به نام «آتکا» برگزار شود اما در روزعروسی،سنگی از کوه سقوط و بین نیتا و آتکا شکاف ایجاد می‏کند. همه افراد قبیله معتقدند که این یک نشانه است.

فیلم سینمایی « خرس قهوه ای 2» محصول سال 2006 کشورآمریکا است .

فیلم سینمایی « سرکار راج » به کارگردانی رام کوپال وارما و با بازی آمیتا بچان ، آبیشک بچان و آشواریا رای پنجشنبه 19 فروردین ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی« سرکار راج» محصول سال 2008 کشورهند آمده است : خانواده ماها اشترا ازخانوادههای بزرگ منطقه هستند،سوبهاش ناگرا بزرگ خانواده به همراه همسرش پوش پا و دو فرزندش ویشنو و شانکار وهمسر شانکار آوانتیکا در یک خانه زندگی می کند .ویشنو به دلایل خانوادگی ازخانه میرود و درهمین زمان آنیتا راجان که در انگلستان زندگی می کند با طرح احداث یک نیروگاه درمنطقه به آنجا می آید .

همچنین فیلم سینمایی« فوتبالیست»جمعه 20فروردین ساعت 11 صبح ازشبکه سه سیما پخش می شود.

ماجرای داستان این فیلم از این قرار است : جوانی هندی که از کودکی آرزوی بازی در یکی از تیم‌های فوتبال کشورش را دارد ، بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به این آرزو دست می‌یابد.

جان آبراهام، ارشد وارسی ،بیپا شاباسو ، بومن ایرانی و دالیپ تا هیل درفیلم سینمایی « فوتبالیست» به کارگردانی ویوک آگـنـیـهـوتریمحصول سال 2008 کشورهند ایفای نقش کرده اند .

علاوه بر این ،‌ جمعه شب ساعت 23 فیلم سینمایی « سرزمین هیچکس » به کارگردانی پیتر ورنر ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده است : افسر پلیسی به نام تریسی درپی انتقام از قاتلان همکارش از پلیس تازه کار و جوانی به نام بنجامین تقاضای همکاری می‌کند. تریسی به صاحب تعمیرگاهی به نام تد واریک که درسرقت اتومبیل نیز دست دارد مظنون است و بدین‌ترتیب بنجامین با نام مستعار درنقش میکانیک درتعمیرگاه واریک مشغول به کار می‌شود و ...

دی بی سوئینی و چارلی شین درفیلم سینمایی « سرزمین هیچکس» محصول سال 1987 کشورآمریکا بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » به کارگردانی رابرت مالن فانتجمعه 20 فروردین ساعت 20:30 از شبکه چهارسیما پخش می شود .

داستان فیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » درباره زوج جوانی است که طی یک حادثه، پسرکوچک خود را از دست می دهند و به خاطر این مسئله دچار اختلاف شدید شده و در آستانهی جدایی اند. پدرخانواده (پلیس) به خاطر پرونده ای (قتل) با زوج دیگری درگیر شده و دراین ماجرا، خانم جوان کشته شده وهمسرش درپی گرفتن انتقام وارد زندگی خصوصی مردپلیس می شود و همسر او را به گروگان می گیرد.

بروک ویتس و الکساندرا پال درفیلم سینمایی « مواجهه با دشمن » محصول سال 2001 کشورآمریکا بازی کرده اند .

شبکه تهران با فیلم سینمایی « پیمانکار » 40 دقیقه بامداد روز جمعه 20 فروردین میزبان مخاطبان این شبکه است.

داستان فیلم سینمایی « پیمانکار » با بازی وزلی اسنیپز، الیزا بن نت، لنا هدی، رالف بردر خصوص یکی از عاملان جاسوسی آمریکا به نام جیمز است که از او خواسته می شود یکی از متهمان دستگیر شده توسط اسکاتلند یارد را ترور کند،‌آن متهم بزودی قرار است در دادگاه محاکمه شده و علیه فعالیتهای سیا افشاگری نماید. جیمز به لندن رفته و با کمک یک خبرنگار موفق می شود او را ترور کند.

فیلم سینمایی « پیمانکار» به کارگردانی نیمرودآنتال محصول سال 2007کشورهای انگلیس و آمریکا در ژانرحادثه ای، درام و هیجانی ساخته شده است .

همچنین شبکه تهران برای ساعت 13:30 جمعه 20 فروردین ، فیلم تلویزیونی « محله من» به کارگردانی محسن ربیعی و تهیه کنندگی کیان بابائیان را درنظرگرفته است.

درخلاصه داستان فیلم تلویزیونی «محله من» تولیدگروه فیلم و سریال شبکه تهران آمـده است : ساسان پسر شروری است و در محله حاج عباس که بارها ضمانت او را کرده زندگی می کنند . حاج عباس بزرگ محله و آدم پولداری است که در کارهای خیر پیش قدم می شوند ،‌ او دختری دارد که با خواهر ساسان در یک دانشگاه هستند . ساسان قصد ازدواج با او را دارد.

کاظم افرندنیا ،عنایت بخشی، پوراندخت مهیمن ،محسن افشانی، شهنام شهابی، مهدی ساکی و کامران تفتی درفیـلم تلویزیونی«محله من» بهعنوان بازیگــران اصلی ایفــای نقــش کرده اند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: