February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۴۹۳
۱۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۲
0
مشتریان کلیدی بانک ملت در مناطق آزاد تجاری ، آذربایجان غربی ، گلستان ، قزوین ، کرمانشاه و یزد تحت آموزش خدمات نوین بانکی قرار گرفتند.

مشتریان کلیدی بانک ملت در مناطق آزاد تجاری ، آذربایجان غربی ، گلستان ، قزوین ، کرمانشاه و یزد تحت آموزش خدمات نوین بانکی قرار گرفتند.

به گزارش پول نیوز به نقل از  روابط عمومی بانک ملت ، مدیریت شعب مناطق آزاد تجاری – صنعتی ،کارگاهی آموزشی برای آشنایی هرچه بیشتر مشتریان کلیدی با محصولات و خدمات الکترونیک در محل برج IT جزیره کیش برگزار کرد.

مدیریت شعب استان آذربایجان غربی هم 345 نفر از مشتریان را با خدمات نوین بانکی از جمله ساتنا ، زایرکارت و پرداخت الکترونیک بهای سوخت آشنا کرد.

 مدیریت شعب استان گلستان نیز با برگزاری دوره های آموزشی ، خدمات الکترونیک بانکی را به کارکنان مراکز بهداشت ، شرکت گاز ، بیمه خدمات درمانی و شرکت مخابرات استان معرفی کرد.

همچنین مدیریت شعب استان قزوین  در راستای پیاده کردن سامانه محب ، در شرکت های آب و فاضلاب و برق منطقه ای ، ویژگی ها و امکانات این سامانه را برای دست اندرکاران این شرکت ها تشریح کرد.

این مدیریت همچنین خدمات نوین بانکی را به مشتریان شعب بانک ملت در تاکستان ، دانسفهان و بویین زهرا را با خدمات نوین بانکی معرفی کرد.

مدیریت شعب استان کرمانشاه نیز یک دوره آموزش محصولات الکترونیک را برای دانشجویان و کارکنان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی برگزار کرد.

مدیریت شعب استان یزد هم نسبت به معرفی و آموزش خدمات نوین بانکی به روسای اتحادیه های صنفی استان و کارکنان ادارات کل تربیت بدنی و تبلیغات اسلامی استان اقدام کرد.

مدیر شعب استان اردبیل نیز با حضور در جلسه استانداری ، محصولات مختلف بانک ملت و طرح های بزرگ آن را برای مدیران دستگاه های اجرایی استان تشریح کرد و از آمادگی کامل این بانک برای ارایه خدمات بانکی به  تمام نهادها و ارگان های استان خبر داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.