February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۴۵۰
۱۶ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۸
0
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) گفت: کمیته امداد امام (ره) آمادگی به‌کارگیری صندوق صدقات دیجیتالی را در کشور دارد و از این صندوق‌ها فعلاً به طور پایلوت در برخی از استان‌ها استفاده می‌شود .


به گزارش فارس،سعید ستاری با اشاره به کمک‌های قابل توجه مردم نیکوکار در ایام نوروز اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای مرکزی امداد، پیش‌بینی می‌شود امسال از محل درآمد کمک‌های مردمی، 370 میلیارد تومان برای نیازمندان جمع‌آوری شود همچنین در این ایام مردم کمک‌های شایانی به نیازمندان کردند که در بخش جمع‌آوری صدقات، رشد قابل توجهی داشتیم.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی سفرها نسبت به سال‌های قبل در کشور تصریح کرد: با افزایش سفرها کمک‌های مردمی در صدقات نیز افزایش داشته است به طوری که در برخی از استان‌ها در این بخش رشد خوبی داشتیم.

ستاری به توزیع پاکت‌هایی از سوی کمیته امداد امام (ره) در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: به علت آسایش مسافران در جاده‌ها و جلوگیری از ترافیک در معابر، مردم کمک‌های خود را در این پاکت‌ها گذاشته و سپس به درون صندوق صدقات انداختند.

ستاری با بیان اینکه کمیته امداد امام (ره) آمادگی به‌کارگیری صندوق صدقات دیجیتالی را در کشور دارد، اضافه کرد: از این صندوق‌ها فعلاً به طور پایلوت در برخی از استان‌ها استفاده می‌شود که امیدواریم در ماه‌ها‌ی آینده در سراسر کشور راه‌اندازی شود.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) اظهار داشت: در آینده نزدیک مردم می‌توانند با استفاده از کارت شهروند، کمک‌های خود را به نیازمندان و محرومان واریز کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: