پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۱۸۴۳۱۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
0
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بدون شک گسترش بانکداری الکترونیکی زمینه های لازم برای حذف روش ها و شیوه های سیستمی بروکراتیک و ديوانسالاري را فراهم نموده است و در این زمینه رویکرد ما بر این است تا ضمن افزایش کمی و کیفی و تنوع بخشي به خدمات بانک رضایت مندی مشتریان را به بهترین شکل ممکن تأمین نمايم.
بانک صادرات متناسب با نیاز مشتریان محصول تولید می کندپول‌نیوز- ​مدیرعامل بانک صادرات ایران در سفر به استان آذربایجان غربی که با سفر هیأت دولت تدبیر و امید به آن استان همزمان شده است بر طراحی و ارائه محصولات جدید متناسب با خواسته و نیاز مشتریان تأکید کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، اسماعیل لـله گانی در دیدار با کارکنان ضمن بازدید از شعب این بانک در استان آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت بانکداری الکترونیکی در ارتقاء شاخص های مشتری مدارانه گفت: امروزه تأمین سطح بالاتری از رضایت مندی مشتریان یک ضرورت انکار ناپذیر است که پیشرفت های نوین در عرصه ارتباطات زمینه تأمین رضایت بیشتر مشتریان و مخاطبان بانک ها را فراهم ساخته است.

وي در ادامه افزود: تداوم حیات بانکها در گرو ارائه محصولات نوین و تنوع بخشی و توسعه محصولات الكترونيكي است که با رویکردی مشتری مدارانه به مخاطبان ارائه گردند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در ادامه اظهار داشت: بدون شک گسترش بانکداری الکترونیکی زمینه های لازم برای حذف روش ها و شیوه های سیستمی بروکراتیک و ديوانسالاري را فراهم نموده است و در این زمینه رویکرد ما بر این است تا ضمن افزایش کمی و کیفی و تنوع بخشي به خدمات بانک رضایت مندی مشتریان را به بهترین شکل ممکن تأمین نمايم.

وی افزود: یکی از اولویت های اصلی بانک صادرات ایران در حوزه فناوری اطلاعات طراحی محصولات متنوع متناسب با خواسته و نیاز مشتریان می باشد که در این زمینه تلاش شده تا با مطالعه و بررسی نیازهای آنها نسبت به طراحی محصولات نوین همگام با پیشرفت های روز دنیا اقدام شود.

لـله گانی تأکید کرد: این بانک با توجه به برخورداري از زير ساخت ها و نيروي انساني كارآمد و خلاق در نظر دارد تا در سالجاری هر ماه یک محصول نوین را در عرضه فن آوری اطلاعات و در آینده نزدیک از چند محصول جدید رونمایی خواهد شد که این خدمات می توانند خواسته هاي قشر عظیمی از جامعه را پاسخگو باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: