کد خبر: ۱۸۳۸۱
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۱
0
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه‌ای به معاون هزینه و خزانه‌دار کل کشور به منظور اهمیت تدبیر و اقدامات به موقع برای اجرای موفق قانون بودجه سال 89، تشکیل ستاد اجرایی بودجه را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در این نامه بر مشارکت فعال در تدوین ضوابط اجرایی بودجه سال 89، احصای مسئولیت‌ها و تکالیف وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه‌های تابعه و وابسته در بودجه 89، برنامه‌ریزی و اقدام برای تحقق درآمدهای مالیاتی، گمرکی، واگذاری سهام و طرح‌های تملک دارایی سرمایه ای و جذب منابع مالی خارجی و تمهیدات لازم برای انتظام و اثربخشی بیشتر در تخصیص‌ها و پرداخت‌ها و هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی مرتبط و مسئول، به ویژه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت نفت تاکید شده است.

مسئولیت ستاد اجرایی بودجه سال 89 برعهده معاون هزینه و خزانه‌دار کل کشور است. اعضای این ستاد، فاطمی‌زاده مشاور عالی وزیر، عسکری رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، حیدری کردزنگنه مدیرعامل سازمان خصوصی‌سازی، ابوالحسنی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی، علیشیری رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، محمدی رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، صادقی گلمکانی معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت، سهیلی پور مدیرعامل سازمان حسابرسی و فرزین معاون امور اقتصادی هستند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: