March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۸۳۵۸
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۲
0
کارکنان بانک صادرات با تلاش و همت مضاعف می بایست رضایت بیش از پیش مشتریان را جلب نموده و موجبات ارتقای جایگاه بانک را پدید آورند.

  
پول نیوز _مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بانک صادرات ایران در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک بر ضرورت ارتقای خدمات بانک به مراجعان تاکید و خاطرنشان ساخت : پیشرفت و جلب رضایت مشتری با همت و تلاش مضاعف بدست می آید.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ، دکتر سید محمد جهرمی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره این بانک در دیدار با کارکنان بانک صادرات ، کارنامه عملکردی سال 1388 این بانک را رضایتبخش خواند و با اشاره به خصوصی شدن بانک صادرات در خرداد ماه سال گذشته ، خاطرنشان ساخت :‌رخداد تاریخی تغییر مالکیت بانک از دولتی به خصوصی الزاماتی همچون بازنگری در فرآیندها ، تغییر ساختارها و نوآوری در ارائه خدمات را بدنبال داشت که بر این اساس اقدامات موثری انجام و برنامه پنجساله آتی بانک صادرات تدوین گردید.

وی با تاکید بر ظرفیتهای بالای بانک صادرات در رقابت بین بانکی ، یادآور شد : کارکنان بانک صادرات با تلاش و همت مضاعف می بایست رضایت بیش از پیش مشتریان را جلب نموده و موجبات ارتقای جایگاه بانک را پدید آورند.

در اين جلسه که اعضای هیات مدیره وسایر مسئولان به همراه کارکنان بانک حضور داشتند یادآور شد : بانک صادرات تجربه خصوصی خود را بعنوان یک مزیت رقابتی به همراه داشته و با حسن اعتمادی که همواره آحاد مردم به این بانک بزرگ داشته‌اند ، خواهد کوشید با موفقیت در بازار پولي کشور ،‌ سهم بیشتری در توسعه اقتصادی و آبادانی میهن عزیز اسلامی ایفا نماید.

دکتر جهرمی که عضو شورای پول و اعتبار نیز می باشد ، سال 1389 را برای بانک صادرات ، سال نوآوری در ارائه خدمات و پاسخگویی به انتظارات مشتریان نامید و از کلیه کارکنان بانک خواست در سال آتی نهایت همت و تلاش خود را با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستای رضایتمندی مشتریان و نیل به اهداف بانک به کار گیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: