April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۸۳۵۸
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۲
0
کارکنان بانک صادرات با تلاش و همت مضاعف می بایست رضایت بیش از پیش مشتریان را جلب نموده و موجبات ارتقای جایگاه بانک را پدید آورند.

  
پول نیوز _مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بانک صادرات ایران در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک بر ضرورت ارتقای خدمات بانک به مراجعان تاکید و خاطرنشان ساخت : پیشرفت و جلب رضایت مشتری با همت و تلاش مضاعف بدست می آید.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ، دکتر سید محمد جهرمی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره این بانک در دیدار با کارکنان بانک صادرات ، کارنامه عملکردی سال 1388 این بانک را رضایتبخش خواند و با اشاره به خصوصی شدن بانک صادرات در خرداد ماه سال گذشته ، خاطرنشان ساخت :‌رخداد تاریخی تغییر مالکیت بانک از دولتی به خصوصی الزاماتی همچون بازنگری در فرآیندها ، تغییر ساختارها و نوآوری در ارائه خدمات را بدنبال داشت که بر این اساس اقدامات موثری انجام و برنامه پنجساله آتی بانک صادرات تدوین گردید.

وی با تاکید بر ظرفیتهای بالای بانک صادرات در رقابت بین بانکی ، یادآور شد : کارکنان بانک صادرات با تلاش و همت مضاعف می بایست رضایت بیش از پیش مشتریان را جلب نموده و موجبات ارتقای جایگاه بانک را پدید آورند.

در اين جلسه که اعضای هیات مدیره وسایر مسئولان به همراه کارکنان بانک حضور داشتند یادآور شد : بانک صادرات تجربه خصوصی خود را بعنوان یک مزیت رقابتی به همراه داشته و با حسن اعتمادی که همواره آحاد مردم به این بانک بزرگ داشته‌اند ، خواهد کوشید با موفقیت در بازار پولي کشور ،‌ سهم بیشتری در توسعه اقتصادی و آبادانی میهن عزیز اسلامی ایفا نماید.

دکتر جهرمی که عضو شورای پول و اعتبار نیز می باشد ، سال 1389 را برای بانک صادرات ، سال نوآوری در ارائه خدمات و پاسخگویی به انتظارات مشتریان نامید و از کلیه کارکنان بانک خواست در سال آتی نهایت همت و تلاش خود را با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستای رضایتمندی مشتریان و نیل به اهداف بانک به کار گیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.