کد خبر: ۱۸۳۵۶
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۷
0
دکترداوری مدیرعامل این بانک گفت:بانک تجارت در سال گذشته با 5/30 درصد رشد منابع به 95 درصد اهداف خود در این بخش نایل شد و مجموع منابع بانک به 226 هزار میلیارد ریال بالغ گردید .


  پول نیوز-بانک تجارت در سال 88 به توفیقات ارزشمندی رسید که تحقق 100 درصدی EPS بانک از جمله این موفقیت ها به شمار می رود .
 
 
به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، دکترداوری مدیرعامل این بانک که به مناسبت سال جدید درجمع کارکنان بانک سخن می گفت با اشاره به این مطلب یادآور شد : سال گذشته سالی پرفراز و نشیب برای سیستم بانکی بود و خوشبختانه بانک تجارت از این آزمون دشوار سربلند بیرون آمد .

وی افزود : بانک تجارت در سال گذشته با 5/30 درصد رشد منابع به 95 درصد اهداف خود در این بخش نایل شد و مجموع منابع بانک به 226 هزار میلیارد ریال بالغ گردید .

در سال 87 سهم بانک تجارت از منابع سیستم بانکی به 9/16 درصد رسیده بود که یقیناً این میزان سهم بازار در پایان سال 88 نیز با ارتقاء قابل توجه همراه است .

دکترداوری به رشد 9/35 درصدی تسهیلات بانک تجارت نسبت به پایان سال 87 اشاره کردو گفت : در پایان بهمن ماه گذشته بیشترین درصد رشد تسهیلات در کل سیستم بانکی به بانک تجارت اختصاص داشته است این در حالی است که طی سال 88 ضمن دستیابی به 105 درصد اهداف در بخش  وصول مطالبات توانستیم مطالبات بانک را به کمتر از 20 درصد کاهش دهیم که مجموع این موفقیت ها خبر از آینده ای بهتر برای بانک تجارت دارد .

مدیرعامل بانک تجارت سال 89 را سال توجه بیشتر به ارتقاء سطح ارائه خدمات نوین در بانک و توجه ویژه به آموزش کارکنان برشمرد و خاطرنشان کرد : در همه عرصه ها اگر بتوانیم وظایفی که به عهده مان گذاشته شده است را به درستی انجام دهیم توانسته ایم در راستای منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 89 به سال همت و کار مضاعف حرکت کنیم .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.