February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۳۵۰
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۸
0
ساماندهی 3 هزار منزل شخصی برای مسافران تابستان


مسئول نظارت بر منازل شخصی واستیجاری مشهد گفت: برای جذب و راحتی مسافران در تابستان 3 هزار واحداستیجاری وشخصی در مشهد ساماندهی می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابراهیم محرابی با بیان این مطلب افزود:تعداد 3 هزار واحد مسکونی واستیجاری برای سرویس دهی به مسافران مشهد شناسایی شده که در ایام نوروز هزار واحد از این تعداد دارای مجوز بودند.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین برنامه های ما برای مسافران تابستان در این حوزه استانداردسازی منازل شخصی با رعایت اصول ایمنی وبهداشت خواهد بود.

محرابی با اشاره به اینکه تمام واحدهای واجد شرایط تا ابتدای تیر ماه امسال ساماندهی می شوند افزود: در ایام نوروز به واحدهای بدون مجوز تذکرات شفاهی و اخطارکتبی داده شد.

وی اضافه کرد: در صورت برطرف نشدن مشکلات در واحدهای مذکور با هماهنگی اماکن برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز تعداد 10 واحد دانشجویی برای اسکان مسافران نوروزی در مشهد ساماندهی شده اند افزود: تعدادی از منازل شخصی نیز در محدوده هایی خارج از چهار محور منتهی به حرم رضوی مهیا شده بودند.

محرابی در ادامه اجرای طرح ساماندهی منازل شخصی واستیجاری در مشهد را نوعی تکریم زائران رضوی دانست وتاکید کرد: بر اساس اجرای این طرح زائرومسافر می تواند در صورت بروز هر گونه تخلف از حقوق متناسب با این موضوع برخوردار شود.

وی یادآور شد: برآورد آماری مسافران ساکن در این واحدها وکنترل ونظارت دقیق از دیگر فواید اجرای این طرح به شمار می آید.

مسئول نظارت بر منازل شخصی واستیجاری مشهد اظهار داشت: در گذشته هدف اصلی طرح شناسایی وصدور مجوز با تکیه بر مسائل ایمنی و امنیتی بود که در این راستا کمترین تلفات و حوادث نسبت به سالهای گذشته را داشته ایم.

وی افزود: در نوروز 89 ارتقاء مسائل کیفی واحدها با توجه به استانداردهای روز مورد توجه بوده که نتیجه این موضوع در رضایت مندی مسافران به وضوح قابل احساس است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: