کد خبر: ۱۸۳۳۰
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۹
0
چند روز پيش زن جواني كه در حاشيه بلوار ميرداماد در حال تردد بود از سوي سرنشين يك دستگاه خودروي پژوپارس كه مانند ماشين عروس تزئين شده بود، مورد حمله قرار گرفت و كيف وي به سرقت رفت.
در يك ماجراي عجيب 2 سارق حرفه‌اي و سابقه‌دار كه خودرويشان را به شكل ماشين عروس تزئين و اقدام به كيف‌قاپي مي‌كردند ، دستگير شدند.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پيش زن جواني كه در حاشيه بلوار ميرداماد در حال تردد بود از سوي سرنشين يك دستگاه خودروي پژوپارس كه مانند ماشين عروس تزئين شده بود، مورد حمله قرار گرفت و كيف وي به سرقت رفت.

به دنبال اين ماجرا زن مالباخته با حضور در كلانتري 103 شكايتي را در اين ارتباط ارائه كرد و مشخصات خودرو در اختيار واحدهاي گشتي قرار گرفت.

4 ساعت بعد

گزارش حاكي است 4 ساعت بعد، يكي از واحدهاي گشت انتظامي با مشاهده اين خودرو به راننده آن دستور توقف داد، اما وي بدون توجه به هشدار پليس متواري شد كه بلافاصله با اجراي طرح مهار خودرو متوقف و 2 سرنشين آن دستگير شدند.

با انتقال متهمان به كلانتري 103 گاندي و آغاز تحقيقات، اين بار يك زن مالباخته ديگر كه وي نيز از سرنشينان خودروي عروس به اتهام سرقت كيفش شكايت و براي پيگيري شكايت خود به كلانتري مراجعه كرده بود، با مشاهده 2 سارق دستگيرشده و ماشين عروس، آنها را شناسايي كرد و گفت كيف‌قاپان در شمال تهران كيف وي را سرقت كرده و متواري شده‌اند. در پي اظهارات مالباخته 2 سارق دستگيرشده اعتراف كردند خودرو متعلق به پدر يكي از آنها بوده و پسر به بهانه حضور در مراسم ازدواج يكي از دوستان خود، خودرو را از پدرش به امانت گرفته است.

متهمان با اعتراف به چند فقره سرقت در تهران و كرج اضافه كردند: پس از تزئين خودرو با گل و روبان، در مناطق شمالي و خلوت پرسه مي‌زديم و پس از مشاهده خانم‌هايي كه در حاشيه خيابان حركت مي‌كردند، به آنها نزديك مي‌شديم و كيفشان را به سرقت مي‌برديم.

درپي اين اعترافات، پرونده به دادسراي جنايي تهران ارسال شد و با صدور دستور قضايي هر دو متهم براي ادامه تحقيقات و شناسايي مالباختگان، در اختيار ماموران پايگاه سوم پليس آگاهي قرار گرفتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: