کد خبر: ۱۸۲۷۲
۱۵ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۸
0
تران دانگ، رییس شرکت برقی سایگون که تکنسین‌هایی را پس از حادثه به صحنه اعزام کرد، گفت این باجه به خاطر سیم‌ كشي ضعیف برق‌دار شده بود.

همشهری آنلاین: پزشکان گفتند یک دختربچه 10 ساله در ویتنام به خاطر تماس دستش با باجه عابربانک دچار برق گرفتگی شده و جانش را از دست داده است.

خبرگزاری آلمان از هانوی گزارش داد، روزنامه توئوی تره (Tuoi Tre) نوشت چائو لین یوین روز پنجشنبه پس از تماس با بدنه فلزی یک دستگاه عابربانک که در پنج متری دروازه دبستان محل تحصیلش قرار داشت، جان باخت. یوین در پیاده‌رو منتظر والدینش نشسته بود تا او را به منزل ببرند.

این دستگاه عابربانک متعلق به آگریبانک (Agribank)، بزرگ‌ترین بانک تجاری ويتنام است. پلیس و مقامات آگریبانک از اظهارنظر درباره این حادثه خودداری کردند.تران دانگ، رییس شرکت برقی سایگون که تکنسین‌هایی را پس از حادثه به صحنه اعزام کرد، گفت این باجه به خاطر سیم‌ كشي ضعیف برق‌دار شده بود.
این حادثه صفحه نخست بسیاری از روزنامه‌های سراسر ویتنام را به خود اختصاص داد، کشوری که ضعیف بودن ایمنی وسایل برقی در آن به عاملی برای نگرانی فزاینده افکار عمومی تبدیل شده است.

در فاصله ماه‌های ژوئن تا ژانویه، سه بچه مدرسه‌ای دیگر هم بر اثر برق‌گرفتگی در پیاده‌روها و سایت‌های ساختمان‌سازی در شهر هو چی مینه جان خود را از دست دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.