کد خبر: ۱۸۲۶۷
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۱
0
عصرایران ورزشی ، علاوه بر خبرهای روز ورزش ایران و جهان ، بخش های متنوعی مانند "مرور گذشته ها" ، " نقد و تحلیل" ، " طنز ورزشی" ، " معرفی" ، "آلبوم عکس" ، "حاشیه نگاری و نکته نگاری" ، "نظرسنجی ورزشی" و ... نیز دارد ؛ ضمن این که به لطف خدا ، انشاء الله در آینده بخش های جذاب دیگری به آن افزوده خواهد شد.
عصرایران ورزشی فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد.

هر چند تا کنون سایت عصرایران اهتمام ویژه ای به پوشش اخبار و رویدادهای ورزشی داشت ، اما از این پس بخش ویژه ای به ورزش اختصاص می یابد تا نگاهی عمیق تر به این حوزه پر طرفدار و در عین حال پر خبر و پر سر و صدا داشته باشیم.

عصرایران ورزشی ، علاوه بر خبرهای روز ورزش ایران و جهان ، بخش های متنوعی مانند "مرور گذشته ها" ، " نقد و تحلیل" ، " طنز ورزشی" ، " معرفی" ، "آلبوم عکس" ، "حاشیه نگاری و نکته نگاری" ، "نظرسنجی ورزشی" و ... نیز دارد ؛ ضمن این که به لطف خدا ، انشاء الله در آینده بخش های جذاب دیگری به آن  افزوده خواهد شد.

عصرایران ورزشی را در اینجا می توانید ببینید.

عصرایران ورزشی پس از طی دوره آزمایشی کوتاه مدتی ، رسماً فعالیت خود را با حجم بیشتری از مطالب تولیدی و اختصاصی شروع خواهد کرد تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: