February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۲۶۵
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۵
0
موسیقی‌دانان تازه کار مي‌توانند با استفاده از ابزاری نامتعارف، نت‌های پیچیده و گیج‌کننده موسیقی را به خوبی درک کنند. این ابزار، قلمي‌ دیجیتال است که توانایی نواختن نت‌های موسیقی را دارد.به گزارش مهر، شرکت Gigaway خودکاری ابداع و تولید کرده است که با قرار گرفتن سر آن روی نت‌های قطعات کتاب موسیقی متعلق به پیانو و ویولن مي‌تواند قطعه مورد نظر را با استفاده از بلندگویی درونی پخش کند. تازه‌کاران دنیای موسیقی با کمک این خودکار قادر خواهند بود قطعه نواخته شده را به عقب بازگردانده یا آن را با سرعت پایین‌تر پخش کنند.

 در عین حال «خودکار آموزشی پیانو و ویولن» مي‌تواند در کوک کردن ساز دانشجویان موسیقی نیز مورد استفاده قرار گیرد و در قالب یک مترونوم دیجیتال ظاهر شود.

Gigaway برای ساخت این قلم دیجیتال از موسیقی‌دانان حرفه‌ای کمک گرفته و تمامي‌قطعات موسیقی را که در سیستم آموزشی مورد استفاده قرار مي‌گیرند، در کنار توضیحات موسیقی‌دانان درباره قطعه نواخته شده در استودیوی ویژه‌ای ضبط کرده است.

تمامي ‌این اطلاعات بر روی کارت حافظه قلم دیجیتال قرار گرفته‌اند و کاربر قلم مي‌تواند با استفاده از حسگرهای نوری که در نوک قلم کار گذاشته شده‌اند، نت‌های موردنظر خود را اسکن کرده و قطعه نواخته شده یا توضیحات مرتبط با آن را بشنود، باز پخش کرده یا سرعت پخش آن را تغییر دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: