February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۲۶۴
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۸
0
غلامحسین زمان آبادی ضمن اشاره به توزیع 90 درصد آرم های طرح ترافیک از پایان مهلت اخذ آرم طرح ترافیک برای ارگانها و سازمان ها تا پایان هفته جاری خبر داد.
رئيس مرکز صدور آرم طرح ترافيك معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در گفتگو با خبرنگار پول نیوز از اتمام مهلت نهاد های دولتی تا پایان هفته جاری خبر داد و افزود : با توجه به این که استفاده از آرم های طرح ترافیک سال 88 تا پایان فروردین ماه تمدید شد ما هم تا پایان این هفته آرم طرح ترافیک سازمان ها و ارگان های دولتی را ارائه می دهیم.

وی تصریح کرد : 90 درصد آرم های طرح ترافیک هم که به صورت اینترنتی تقاضا داده شده بود به متقاضیان واگذار شده است و بقیه افراد نیز می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک آرم هایشان را دریافت کنند.

به گزارش پول نیوز غلامحسین زمان آبادی در ادامه با اشاره به دو گروه سهمیه ای برای آرم ها گفت : گروه سهمیه ای که نهاد ها و سازمان های دولتی و چند گروه دیگر را شامل می شوند تا پایان این هفته باید برای اخذ آرم هایشان مراجعه کنند که در غیر این صورت آرم های این گروه به فروش می رسد.

وی خاطر نشان کرد : تا کنون حدود 50درصد از آرم های ارگان ها و نهاد های مختلف نیز توزیع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: