کد خبر: ۱۸۲۳۹
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۷
0
بازپرس جنايي تهران با اشاره به اين حادثه اظهار كرد: با انجام تحقيقات بيشتر مشخص شد كه مريم مطلقه بوده و با پدر و مادرش زندگي مي‌كرده است.

زني جوان توسط پدرش دچار شكستگي جمجمه شد و با مرگ وي پرونده‌اي با موضوع قتل در دادسراي امور جنايي تهران به جريان افتاد.

به گزارش ايسنا،‌ ساعت 4 بامداد 6 فروردين‌ماه سال جاري ماموران كلانتري 164 قائم از طريق گزارش همكاران خود در مركز فوريت‌هاي پليسي 110 باخبر شدند كه زني 30 ساله‌ به نام مريم بر اثر شكستگي سر توسط پدر و مادرش به بيمارستان انتقال يافته اما تلاش پزشكان بي‌نتيجه مانده و اين زن به دليل شدت صدمات وارده جان باخته است.

با شروع تحقيقات به دستور بازپرس ويژه قتل تهران، پدر مريم به نام اسماعيل 67 ساله مورد بازجويي قرار گرفت و در مورد چگونگي مرگ دخترش گفت: حدود ساعت 2 بامداد دخترم كه از مدت‌ها قبل براي خريد گوشي موبايل تقاضاي 500 هزار تومان از من و همسرم كرده بود، با مادرش درگير شد و ناگهان به علت عدم توانايي در حفظ تعادلش، به سمت اتاق پذيرايي پرت شد. بعد سرش شكست و ما او را به بيمارستان رسانديم اما شدت خونريزي موجب مرگش شد.

بازپرس جنايي تهران در ادامه تحقيقات خود متوجه تناقض‌گويي‌هاي فراوان پدر و مادر مريم شد و به اين ترتيب بررسي‌هاي خود را روي پدر مقتول متمركز كرد.

در پي بازجويي‌هاي تخصصي بازپرس ويژه قتل پايتخت، نهايتا پدر مريم به قتل وي اعتراف كرد و گفت: در جريان درگيري، دخترم را به عقب هل دادم و به دليل افتادن او از بالاي پله‌هاي آشپزخانه و برخورد شديد با زمين از ناحيه پشت سر، جمجمه‌اش دچار شكستگي شد.

وي ادامه داد: از مدتي قبل دخترم مدام از قديمي شدن مدل گوشي‌اش شكايت مي‌كرد و به همين منظور 500 هزار تومان پول مي‌خواست تا گوشي را عوض كند. چون اين مقدار پول نداشتم، به او قول دادم تا آخر فروردين پول را جور كنم. بعد از چند روز بهانه‌جويي كرد و گفت به عروسي يكي از دوستانش دعوت شده و بايد تا آن موقع موبايل جديد بخرد. سر همين مساله با مادرش درگير شد و من كه مي‌خواستم به درگيري‌شان پايان بدهم، او را به عقب هل دادم.

بازپرس جنايي تهران با اشاره به اين حادثه اظهار كرد: با انجام تحقيقات بيشتر مشخص شد كه مريم مطلقه بوده و با پدر و مادرش زندگي مي‌كرده است.

وي افزود: بررسي‌ها نشان داد كه روي بدن زن جوان آثار ضرب و جرح وجود دارد و اين امر نشان مي‌دهد كه درگيري‌هاي زيادي بين مريم و خانواده‌اش از قبل وجود داشته؛ لذا با قوت گرفتن فرضيه قتل عمد، اسماعيل با قرار بازداشت موقت تا تكميل تحقيقات در بازداشت خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: