کد خبر: ۱۸۲۳۰
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۳
0
به ياد داشته باشيم، رانندگي يک عملکرد فردي با بازخورد انفرادي محسوب نمي‌شود و تبعات آن همه ما را در چرخه حمل و نقل و جابجايي متاثر مي‌کند.


پليس راهور طي اطلاعيه اي با تاکيد بر اينکه خوب راندن را راه اصلي فرهنگ‌سازي و نهادينه کردن رفتار ترافيکي در جامعه است از رانندگان سفرهاي نوروزي به دليل رعايت قوانين و مقررات تقدير کرد.

به گزارش مهر، در اطلاعيه پليس راهور آمده است: بهار باعث طراوت و شادابي طبيعت است که انسان را مجذوب خود کرده و در ايران هر ساله هم ميهنان اين سنت ديرينه را با ديد و بازديدها و سفرهاي نوروزي طي مي‌کنند. در اين ايام همگان سعي در ثبت لحظات و خاطرات خوش براي خود دارند.

در اين ميان نسل آينده به کمک حواس خود در حال جذب باورهاي محيط اطراف خود است که دائماً درصدد دروني کردن اين باورها نيز هست.

سفر و مسافرت نياز همه ماست که در ايام نوروز با رويکرد و تفريح و افزايش شادابي باعث انبساط خاطر افراد خانواده مي‌شود. اگر هنگام سفر و استفاده از وسيله نقليه رفتار ترافيکي مناسب بروز کند و قانونمداري و قانون‌مندي سرلوحه عملکرد افراد در عرصه ترافيک شود آرامش و آسايش همگان را در پيش رو خواهد داشت.

خوب راندن راه اصلي فرهنگ‌سازي و نهادينه کردن رفتار ترافيکي در جامعه است.

به ياد داشته باشيم، رانندگي يک عملکرد فردي با بازخورد انفرادي محسوب نمي‌شود و تبعات آن همه ما را در چرخه حمل و نقل و جابجايي متاثر مي‌کند.

در ايام تعطيلات نوروز 89، ‌مردم ايران در سالي که توسط مقام معظم رهبري سال همت و کار مضاعف نامگذاري شد با همتي والا و رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي، جلوه‌هاي زيبايي از همدلي را به منصه ظهور رساندند و همگان شاهد بوديم که رفتارهاي ناخوشايند ايام گذشته، همچون سبقتهاي غيرمجاز و يا سبقت از سمت راست و استفاده از شانه خاکي راه و يا رفتارهايي از اين قبيل را که موجب آزار و اذيت تمامي کاربران راه مي‌شد، کمتر تکرار شد.

رانندگي بين خطوطي توسط رانندگان محترم از نمونه ديگري از نظم و ارتقاء سطح کيفيت در رانندگي در اين ايام بود و همياري همياران پليس، پليس‌ياران نوجوان و جوان، فرهنگياران، راهوران محله و رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي در ايجاد و نهادينه کردن فرهنگ ترافيک با همت مضاعف به نمايش گذاشته شد.

لذا ضمن تقدير، قدرداني و تشکر از کليه مردم بزرگوار که با تلاش و همت بيشتر در ايام تعطيلات نوروز سال 89 پليس راهنمايي و رانندگي را در راه انجام وظايف خود، بالاخص روانسازي ترافيک و پيشگيري از سوانح رانندگي کمک کردند از خداوند متعال، سرافرازي، سربلندي و سلامت ملت شريف ميهن اسلامي‌مان را خواستاريم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.