February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۲۰۴
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۰
0
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، از احتمال افزایش قیمت بنزین سهمیه بندی شده تا 250 تومان در هر لیتر در آینده ی نزدیک خبر داد.
موید حسینی صدر نماینده مردم خوی در خانه ملت در گفتگو با خبرنگار پول نیوز از احتمال افزایش قیمت بنزین سهمیه بندی شده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پول نیوز حسینی صدر تصریح کرد : احتمال کاهش میزان سهمیه بندی در شرایط کنونی بسیار پایین می باشد زیرا در حال حاضر کشور ما در روز 44 میلیون لیتر بنزین تولید می کند که این میزان برای مصرف 8 میلیون خودرو در کشور است .

وی افزود : با وجود 8 میلیون خودرو در خیابان های کشور ، اگر به هر کدام 2 لیتر بنزین در روز اختصاص یابد مقدار زیادی بنزین اضافه می آید که این امر ادامه روند سهمیه بندی بنزین را در پی خواهد داشت و احتمتل لغو سهمیه بندی را از میان می برد.

این عضو کمیسیون انرژی در ادامه افزود : در حال حاضر ما در کشور مشکل بنزین نداریم و بنزین تولیدیمان جوابگوی  مصرف در کشور را می باشد .

وی در خصوص زمان افزایش قیمت بنزین سهمیه بندی شده به خبرنگار ما گفت : قیمت بنزین سهمیه بندی شده که تا 250 تومان در هر لیتر بر آورد شده است  در زمان اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها به مرحله اجرا در می آید و می توان گفت این افزایش قیمت منوط به زمان اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها می باشد .

/ارائه متمم بودجه در حال حاضر مناسب نیست/

بر اساس این گزارش موید حسینی صدر با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر احتمال ارائه متمم بودجه در روزهای آغازین سال 89 گفت : ارائه متمم بودجه در این مقطع زمانی عمل مناسبی نمی باشد .

وی افزود : دولت بارها تاکید کرده است که با تخصیص رقم 20 هزار میلیارد تومان برای درآمد هایش توان اجرای طرح را نخواهد داشت ولی اگر بخواهیم رفتار منطقی را پیش بینی کنیم می توانیم بگوییم که دولت ابتدا باید قانون را اجرا کند و در مرحله بعد در صورت برزو مشکل و نبود توان برای اجرایی نمودن قانون از مجلس کمک بخواهد و اقدام به ارائه متمم لایحه بودجه به مجلس کند.

صدر خاطر نشان کرد : اولین جلسه کمیسیون انرژی در سال 89 فردا ظهر برگزار خواهد شد .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: