کد خبر: ۱۸۱۹۲
۱۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۱
0
با تشكيل پرونده مقدماتي، به دستور شهرياري، بازپرس شعبه هفتم ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

فارس: دختر جواني كه از پدر و مادرش 500 هزار تومان پول براي خريد موبايل درخواست كرده بود توسط پدرش مجروح شد و فوت كرد.

ساعت 4 بامداد 6 فروردين امسال مأموران كلانتري 164 قائم از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي اطلاع پيدا كردند كه زن جوان حدود 30 ساله‌اي به نام مريم توسط پدر و مادرش به علت شكستگي سر به بيمارستان انتقال پيدا كرده، اما دقايقي پس از انتقال به بيمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت كرده است.

با تشكيل پرونده مقدماتي، به دستور شهرياري، بازپرس شعبه هفتم ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار كارآگاهان اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقيقات ابتدايي از پدر مريم به نام اسماعيل 67 ساله، وي در خصوص نحوه فوت دخترش به كارآگاهان گفت: در ساعت 2 بامداد دخترم كه از مدت‌ها پيش براي خريد گوشي تلفن همراه درخواست مبلغ 500 هزار تومان را از من و همسرم كرده بود، با مادرش درگيري لفظي پيدا كرد كه ناگهان به علت عدم توانايي در نگهداري تعادل خود، به سمت اتاق پذيرايي پرت شد و از ناحيه سر دچار شكستگي شد كه با وجود انتقال به بيمارستان، به علت شدت جراحات وارده فوت كرد.

كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در ادامه تحققات خود از پدر و مادرم مريم، با تناقض گويي آنها درباره نحوه فوت دخترشان رو به رو شدند كه در ادامه و با اخذ نظريه پزشكي قانوني مبني بر شكستگي جمجه سر از ناحيه پشت، بار ديگر تحقيقات از پدر مريم آغاز شد.

با توجه به ارائه دلايل و مدارك و اثبات تناقض‌گويي‌هاي اين فرد، وي لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: كه دخترش را با دست به عقب هل داده كه همين امر باعث پرت شدن دخترش از بالاي پله آشپزخانه به پايين و برخورد شديد او با زمين از ناحيه پشت سر، شده است.

متهم در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: از چندي پيش دخترم مريم دائماً بهانه مي‌آورد كه مدل گوشي تلفن همراهش قديمي شده است و قصد دارد تا يك گوشي تلفن همراه جديد بخرد كه به همين منظور به 500 هزار تومان پول نياز داشت و از آنجائي كه من در آن زمان اين مبلغ را در اختيار نداشتم به او قول دادم تا هزينه خريد موبايل را تا پايان فروردين سال جديد در اختيار او قرار دهم كه او هم پذيرفت اما پس از گذشت مدتي او با طرح اين موضوع كه به عروسي يكي از دوستانش دعوت شده و بايد تا آن زمان گوشي تلفن همراهش را تعويض كند مجدداً بهانه گيري‌هاي خود را آغاز كرد.

وي افزود: همين موضوع باعث شد تا ميان او و مادرش در شب حادثه مشاجره لفظي ايجاد شود و من هم كه قصد داشتم تا مانع از ادامه اين مشاجره باشم دخالت كردم و با دستم او را به عقب هل دادم كه ناگهان تعادلش به هم خورد و از بالاي پله آشپزخانه به پايين پله پرتاب و از پشت سر به شدت با زمين برخورد كرد كه همين موضوع باعث مرگ او شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: