کد خبر: ۱۸۰۶۳
۱۰ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۶
0
اين خطوط تلفن متعلق به سرويس تلفن همراه كشور توگو بوده و به هيچ مكان ثابتي مربوط نيست . كليه مخاطباني كه اقدام به برقراري تماس با اين خطوط مي نمايند غالبا بر روي خط مشغول صحبت پيرامون مسائل غير اخلاقي هستند .
"صراط" - اخيرا تبليغاتي با موضوع "دوستان فارسي زبان" . با تصاوير و شعارهاي اغفال كننده در برخي از سايتهاي اينترنتي قرار داده شده است .

به گزارش صراط در اين بنرهاي تبليغاتي كه هدفشان به فساد كشيدن كاربران اينترنت است تنها تعدادي شماره تلفن بين المللي مربوط به كشور توگو اعلام شده و در متن تبليغات عنوان شده است : " همين حالا تماس بگيريد و از طريق خط تلفن هاي مخصوص گپ دوستان فارسي زبان به مردها و زن هاي ايراني ملحق شويد"

پيگيري هاي خبرنگار صراط حاكي از آن است كه اين خطوط تلفن متعلق به سرويس تلفن همراه كشور توگو بوده و به هيچ مكان ثابتي مربوط نيست .
در تبليغات فوق تاكيد شده است كه اين خدمات رايگان بوده و تنها بايد هزينه يك تماس تلفني پرداخت شود .

اين سايت اينترنتي غير مجاز در كنار ارائه سرويس چت تلفني ، نرم افزاري را جهت مشاهده كانالهاي تلويزيوني اروپايي ، موسيقي و وضعيت آب و هوا به صورت رايگان عرضه مي كند .
گفتني است كليه مخاطباني كه اقدام به برقراري تماس با اين خطوط مي نمايند غالبا بر روي خط مشغول صحبت پيرامون مسائل غير اخلاقي هستند .

لازم به ذكر است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اخيرا نظارت خود را بر تبليغات سايتهاي اينترنتي افزايش داده كه به نظر مي رسد در آينده اي نزديك اين آگهي هاي مشكوك از سايتهاي مجاز ايراني پاكسازي شود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: