February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۰۲۲
۰۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۴
0
در سال گذشته 19.5 میلیون تن انواع مواد مخدر در سطح شهرستانهای استان از قاچاقچیان کشف شد که در این راستا 105 باند متلاشی، 30 قبضه سلاح کشف و 195 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متوقف شد.
مهر: فرمانده انتظامی استان تهران از چهار میلیون لیتر انواع سوخت قاچاق در سطح شهرستانهای استان طی سال 88 خبر داد.

سردار علیرضا اکبرشاهی با ارائه گزارش عملکرد این ستاد در سال 88 اظهار داشت: در سال گذشته کشفیات نسبت به سال 87 در مجموع 82 درصد افزایش داشته که این ناشی از تلاش شبانه روزی ماموران پلیس در استان تهران است.

وی افزود: در سال گذشته 19.5 میلیون تن انواع مواد مخدر در سطح شهرستانهای استان از قاچاقچیان کشف شد که در این راستا 105 باند متلاشی، 30 قبضه سلاح کشف و 195 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متوقف شد.

این مسئول با اشاره به تصادفات درون و برون شهری در سال گذشته در استان تهران خاطرنشان کرد: در این بخش در سال گذشته 12 درصد کاهش مشاهده شده، تعداد مجروحین درون و برون شهری به ترتیب 28 و 40 درصد کاهش داشته است.

اکبرشاهی بیان داشت: در این مدت بیش از چهار میلیون لیتر انواع سوخت به صورت قاچاق و خارج از شبکه توزیع در استان تهران کشف و ضبط شد که در این بخش 70 درصد افزایش کشف وجود داشت.

رئیس پلیس استان تهران عنوان کرد: ارزش کالای قاچاق مکشوفه در سطح استان طی سال گذشته 150 میلیارد ریال برآورد شده که نسبت به سال قبل افزایش داشته، در مجموع 9 درصد افزایش کشف نسبت به سال گذشته وجود دارد.

وی با اشاره به سامانه 197 در استان تهران ادامه داد: 33 درصد افزایش تقدیر و تشکر، 51 درصد کاهش شکایت، 21 درصد کاهش انتقادات و 23 درصد افزایش پیشنهادات در سامانه 197 در استان مشاهده شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: