February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۸۰۰۷
۰۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۲
0
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در گزارشی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به 28 اسفندماه سال 88 را اعلام کرد.
به گزارش پول نیوز بانک مرکزی در این گزارش اعلام کرد : در هفته منتهی به 28 اسفندماه سال 88 در گروه لبنیات قیمت کره پاستوریزه کاهش جزئی داشت. بهای سایر اقلام این گروه نسبت به هفته قبل از آن ثابت بود. قیمت تخم مرغ اندکی کاهش یافت و شانه ای 23 هزار ریال الی 33 هزار ریال فروش می رفت.

در گروه برنج، بهای تمام اقلام این گروه افزایش جزئی داشت. در گروه حبوب نیز، قیمت اقلام این گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش یافت.

در هفته مورد بررسی در میادین زیر نظر شهرداری تهران انار و انگور عرضه نمی شد و هندوانه عرضه کمی داشت ولی بقیه اقلام میوه و سبزی تازه را که تعدادی از آنها از نظر کیفی در سطح پائینی قرار داشتند به نرخ مصوب سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری می فروختند.

میوه فروشی های سطح شهر اقلام مرغوب میوه و سبزی تازه را عرضه می نمودند که درگروه میوه های تازه قیمت نارنگی، لیموشیرین، انار و انگور افزایش ولی بهای سایر اقلام این گروه نسبت به هفته قبل کاهش داشت.

در هفته منتهی به 28 اسفندماه سال 88 در گروه سبزی های تازه قیمت بادنجان افزایش ولی بهای سایر اقلام این گروه به ویژه کدو سبز کاهش یافت. در این هفته قیمت گوشت گوسفند، گوشت تازه گاو و گوساله و گوشت مرغ افزایش داشت.

در هفته مورد بررسی، بهای قند اندکی افزایش ولی قیمت شکر، چای خارجی و روغن جامد کاهش جزئی یافت. بهای روغن نباتی مایع بدون تغییر بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.