February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۱۷۹۷۹
۰۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۸
0
مجله روی عربستان از پیشنهاد جالب یک زن که به دنبال همسر می گردد خبر داد.


به گزارش «فردا»، پیشنهاد یک زن سعودی که به دنبال همسر می گردد و حاضر است رقم بالایی را نیز به همسر آینده خود پیشکش کند، توجه رسانه های عربی را به خود جلب کرده است.

مجله روی در خبری آورده است، یک زن 33ساله و تاجر سعودی در تماسی که با این مجله داشته است، پیشنهاد پرداخت یک میلیون و سیصد و سی هزار دلار به فردی را داده است که با او ازدواج مسیار کند.

تفاوت ازدواج مسیار با ازدواج عادی این است که زن در این نوع ازدواج، از برخی حقوق خود مانند حق تامین مخارج زندگی و حق داشتن خانه مشترک با مرد، چشم پوشی می کند.

این زن سعودی که نخواسته است نامش فاش شود گفته است که سه سال صبر کرده و منتظر آمدن خواستگار و همسر بوده که به نتیجه نرسیده است. حالا این زن از مردان خواسته است که سن و شماره تلفن خود را برای مجله توسط نامه یا ایمیل بفرستند تا بتواند همسر مورد نظر خود را انتخاب کند

او که پیش از این ازدواج ناموفقی نیز داشته است علت طلاق خود را وابستگی های مادی همسر اول خود عنوان کرده است که حرص و آز فراوانی داشته است و حالا نیز برای این زن در انتخاب همسر شرایط مالی او مهم نیست. البته وی ازدواج خود را منوط به شرایطی نیز کرده است که بعدا با خواستگار خود مطرح می کند

پیش از نتایج یک مطلاعات صورت گرفته در عربستان سعودی نشان داده بود که حدود یک میلیون و نیم زن در این کشور مشکل بی همسری دارند. علاوه بر آن طلاق نیز در این کشور در بیست سال گذشته رشد بسیاری داشته است. به طوری که از 25 درصد ازدواج هایی که پیش از آن به طلاق منتهی می شده است این آمار به 60 درصد رسیده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.