کد خبر: ۱۷۹۶۳
۰۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۶
0
كنتورهاي استفاده شده از نوع ديجيتالي بازار برق بوده و در جهت اهداف بازار برق و به منظور اندازه گيري دقيق تلفات و انرژي عبوري روي خطوط نصب شده است.

پول نیوز-كنتورهاي جديد بازار برق بر روي خطوط انتقال و فوق توزيع و فيدر هاي 20 كيلوولت خروجي به همراه شركتهاي توزيع استان زنجان و قزوين (نزديك 700 كنتور) و به عنوان اولين شركت برق منطقه اي نصب و راه اندازي شد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومي برق منطقه اي زنجان، اين طرح در كمتر از زمان تعيين شده از سوي شركت مديريت شبكه انجام شد.

گفتني است كنتورهاي استفاده شده از نوع ديجيتالي بازار برق بوده و در جهت اهداف بازار برق و به منظور اندازه گيري دقيق تلفات و انرژي عبوري روي خطوط نصب شده است.

همچنين با توجه به اينكه اين طرح در سطح كل كشور توسط شركت مديريت شبكه مديريت شده و شركت برق منطقه اي زنجان به عنوان اولين شركت در زمان كمتر از يك ماه يعني كمتر از زمان پيش بيني شده با هزينه اي بالغ بر دو ميليارد ريال انجام شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.