کد خبر: ۱۷۹۶۱
۰۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۹
0
كارشناسان معتقدند كه محبوبيت وي به شدت در ايتاليا كاهش يافته و مردم ايتاليا ممكن است در اين انتخابات با راي ندادن به حاميان برلوسكوني مخالفت خودشان را با نخست وزير ايتاليا اعلام كنند.

مردم ايتاليا امروز (يكشنبه) براي حضور در انتخابات منطقه اي در اين كشور به پاي صندوق هاي راي رفتند اين در حالي است كه اين انتخابات به عنوان آزموني مهم براي نخست وزير اين كشور محسوب مي شود.

به گزارش ايسنا، در همين حال سيلويو برلوسكني نخست وزير ايتاليا از حاميانش خواست كه در اين انتخابات حضور پرشور داشته باشند و از شركت كنندگان اندك در اين انتخابات جلوگيري به عمل بياورند.

با توجه به افزايش نرخ بيكاري رسوايي هاي اخلاقي و اتهام فساد مالي عليه برلوسكني كارشناسان معتقدند كه محبوبيت وي به شدت در ايتاليا كاهش يافته و مردم ايتاليا ممكن است در اين انتخابات با راي ندادن به حاميان برلوسكوني مخالفت خودشان را با نخست وزير ايتاليا اعلام كنند.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، اين راي گيري در 13 منطقه از 20 منطقه در ايتاليا برگزار مي شود و نتيجه آن پيامدهاي مستقيم در مورد ثبات دولت برلوسكني به همراه نخواهد داشت اما با توجه به اين كه 41 ميليون نفر از مردم ايتاليا واجد شرايط راي دادن در اين انتخابات هستند اين انتخابات آزموني مهم براي برلوسكني محسوب مي شود. شكست براي حاميان برلوسكني ممكن است باعث تغيير تعادل قدرت درون دولت ايتاليا شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.