February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
مدیر بهداشت عمومی لندن:
کد خبر: ۱۷۹۵۸
۰۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۶
0
مدیر بهداشت عمومی شهر لندن مدعی شده است سایت های اجتماعی از ساده ترین وسائیل ارتباطی بین مردم هستند که با ارتباطات صورت گرفته در آن شرایط برای روابط جنسی سریعی نیز مهیا می شود.

آیا سایت اجتماعی فیس بوک باعث گسترش بیماری سفلیس می شود؟

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی «فردا» و به نقل از پایگاه خبری سی ان ان، در نگاه اول شاید ارتباطی بین گسترش بیماری سفلیس و عضویت در شبکه اجتماعی اینترنتی فیس بوک نباشد. این بیماری هم علت های مختلفی می تواند داشته باشد. به طور مثال از سهل انگاری گرفته تا فقدان مراقبت های لازم پزشکی از این گونه دلایل شمرده می شود.

اما مدیر بهداشت عمومی شهر لندن نظر دیگری دارد. او در مقاله ای که اخیرا در روزنامه تلگراف نگاشته، مدعی شده است سایت های اجتماعی از ساده ترین وسائیل ارتباطی بین مردم هستند که با ارتباطات صورت گرفته در آن شرایط برای روابط جنسی سریعی نیز مهیا می شود.

در برابر ادعای عجیب این مقام دولتی بریتانیایی، فیس بوک نیز واکنش تندی نشان داده است.

سخنگوی این سایت اجتماعی در بیانیه ای ضمن سخیف خواندن نظر مدیر بهداشت عمومی لندن اعلام کرده است: این نگاه و نظریه بسیار مبالغه آمیز است و کسی که این مسئله را بیان کرده است خود را به تجاهل زد است که فرق بین ارتباطات با روابط خاص فوق را نمی داند.

سخنگوی رسمی فیس بوک همچنین می افزاید: بیش از 400 میلیون کاربر هم اکنون از این سایت در جهان استفاده می کنند اما نگاه جنسی هم به این وسیله ارتباطی ندارند. فیس بوک مکانی برای ارتباط و مشارکت بین دوستان، خانواده ، و همکاران است.

گفتنی است؛ سفلیس یک عفونت رایج در بریتانیا نیست ولی در برخی کشورهای دیگر بیشتر رایج است. این بیماری نوعی عفونت باکتریایی است. اغلب از طریق معاشرت جنسی منتقل می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: